ОБАМА МАЄ НАМІР СХИЛИТИ НА СВІЙ БІК ВИБОРЦІВ, ЯКІ "ВАГАЮТЬСЯ"

0
225

Президент США Барак Обама останні тижні президентської передвиборної кампанії проведе в агітаційних поїздках штатами, які “вагаються”, голосувати на виборах глави держави за демократів чи за республіканців.
Як повідомляє вашингтонська газета Hill з посиланням на джерела в штабі президента, у четвер, 12 жовтня, Обама проведе свій останній приватний захід зі збору коштів, після чого приступить до виступів перед жителями тих штатів, від голосування яких залежить доля виборів.
У США штатами, які “вагаються”, є Колорадо, Айова, Флорида, Мічиган, Невада, Нью-Гемпшир, Північна Кароліна, Огайо, Віргінія та Вісконсін.
У жовтні, крім того, Обама має намір присвятити чимало часу підготовці до наступних раундів дебатів, які відбудуться 16 та 22 жовтня. Для Обами дуже важливо виступити на них краще, ніж на перших дебатах, що відбулися тиждень тому, оскільки, після невпевненого виступи на них Обама втратив кілька пунктів своєї переваги над Мітом Ромні, а за деякими опитуваннями навіть відстав.
За даними опитування Gallup, Ромні, як і раніше, популярніший від демократа Барака Обами у жителів США, які мають право голосувати, – 49% проти 47%, у той час як чинний президент зберігає відрив у 3% в рейтингу серед зареєстрованих виборців – 49% проти 46%.