ОБАМА ПІДТРИМАВ ЗАБОРОНУ НА ПРОДАЖ НАСТУПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ У США

0
428

Після масового вбивства школярів у Коннектикуті Президент США вперше відкрито заявив про підтримку конкретного законопроекту, що обмежує продаж зброї.
Президент США Барак Обама хоче відновити заборону на зберігання та носіння наступальної зброї цивільними особами у зв’язку зі стріляниною у початковій школі у штаті Коннектикут.
Як заявив представник Президента Джей Карні, Обама «активно підтримує» план демократичної партії, яка запропонувала розглянути акт у перший день засідання конгресу.
Обама також не виключає можливості введення обмежень на багатозарядні магазини і перегляд лазівок у законодавстві, які дозволяють людям купувати вогнепальну зброю без ретельної перевірки особистості.
Зазначимо, що Обама і раніше заявляв про свою підтримку відновлення заборони на бойову зброю, яка закінчилася в 2004 році. Однак до сьогодні Президент відкрито не говорив про підтримку конкретного законопроекту.
Нагадаємо, 14 грудня 20-річний Адам Ланца розстріляв 20 дітей (віком від п’яти до десяти років) і шістьох дорослих у початковій школі Сенді-Хук у місті Ньютаун. Перед тим, як вчинити масове вбивство, він також застрелив свою матір. Мотиви його вчинку поки невідомі.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»