ГІЛЛАРІ КЛІНТОН НЕ БУДЕ БАЛОТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ США

0
431

Під час інтерв’ю телеканалу ABC Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що не має наміру брати участь у президентських виборах 2016 року.
«Я вже говорила, що дійсно не думаю, що знову буду займатися політикою, – сказала 65-річна Клінтон, – За останні 20 років, як ви знаєте, я досягла у своїй діяльності найвищого рівня у США і на міжнародній арені, і зараз думаю, що прийшов час відійти від цього. Можливо, мені захочеться зайнятися читанням, писати, говорити і викладати».
Нагадаємо, раніше Гілларі Клінтон заявила, що має намір піти з посади після закінчення першого президентського терміну Барака Обами.
Дехто вважає, що однією з причин залишити велику політику є погіршення здоров’я Гілларі Клінтон. Так,  днями Державний секретар США Гілларі Клінтон зомліла й отримала струс мозку. Про це повідомили в американському Державному департаменті. Наразі пані Клінтон перебуває вдома під наглядом лікарів. Помічник Державного секретаря Філіп Рейнс повідомив, що цього тижня  його начальниця буде працювати з дому, виконуючи рекомендації медиків. У повідомленні американського зовнішньополітичного відомства наголошується, що зомління стало результатом зневоднення через шлунково-кишковий розлад. Нагадаємо, раніше Клінтон скасувала свою участь в зустрічі Групи друзів Сирії 12 грудня.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»