ГІЛЛАРІ КЛІНТОН ПОДАРУВАЛИ ШОЛОМ ДЛЯ АМЕРИКАНСЬКОГО ФУТБОЛУ

0
468

Держсекретар США Гілларі Клінтон повернулася до роботи після місячної перерви через хворобу. На нараді у Держдепартаменті в понеділок її зустріли оплесками і подарували їй шолом для гри в американський футбол з емблемою відомства і футбольний светер.
Клінтон зустріли оплесками, їй був вручений подарунок – шолом для гри в американський футбол з емблемою Держдепартаменту і футбольний светер з номером 112. Саме 112 країн Клінтон відвідала з часу вступу на посаду держсекретаря.
На нараді Г.Клінтон обговорила приготування до візиту у Вашингтон Президента Афганістану Хаміда Карзая, який прибуде до США цього тижня. Було також обговорено результати розслідування обставин нападу на консульство США у лівійському місті Бенгазі у вересні минулого року, коли загинуло четверо американців, в тому числі посол Кріс Стівенс.
Найімовірніше, до закінчення терміну перебування на посаді Г.Клінтон за рекомендацією лікарів утримається від зарубіжних поїздок.
Нагадаємо, 30 грудня 2012 року Держсекретаря США Гілларі Клінтон госпіталізували через тромб, який утворився у неї після струсу мозку. За тиждень до госпіталізації Клінтон, будучи вдома, знепритомніла і вдарилася головою. 2 січня її виписали з лікарні у Нью-Йорку після курсу лікування.
Раніше Президент Барак Обама офіційно оголосив про намір призначити на посаду глави Держдепу сенатора від штату Массачусетс Джона Керрі.
Оксана КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»