МЕТОДИ СУЧАСНОЇ ІМПЛАНТОЛОГІЇ

0
222

pic_sg_arch02_270Давно відійшли в минуле ті часи, коли видалений зуб ставав цілою трагедією, а наші бабусі і батьки мучилися з вставними протезами. Сьогодні сучасна стоматологія запропонує вам цілий набір фантастичних засобів, які подарують голлівудську усмішку.

З давніх часів людина прагнула замінити втрачені зуби, що підтверджують дані археологічних знахідок. Спроби вживити штучні зуби робились в глибоку давнину, про що свідчать імплантаційні конструкції знайдені при розкопках в Єгипті, Центральній Америці, Китаї. Матеріалом для імплантації служили дорогоцінні камені (аметист,кварц), дорогоцінні метали, слонова кістка і інші матеріали. Проте широкого застосування ці методи не набули з огляду на велику кількість невдач, що були пов`язані з відсутністю асептики і анестетики, це призводило до інфікування ран і втрати імплантатів.

Наукові основи сучасної імплантології були закладені тільки на рубежі ХIX-XX ст. В цей період з`являються імплантати у вигляді кореня зуба. Поряд зі спробами дослідників вживити в щелепну кістку аналог кореня зуба, важливим напрямком є пошук матеріалу з якого він повинен бути виготовлений. Для застосування були запропоновані такі матеріали як фарфор, платина, золото, срібло, КХС, пластмаса, плексиглас і інші матеріали. Дуже різноманітною була і їх форма: від чудернацьких у вигляді корзин, скручених спіралей, до сучасних плоских лезоподібних, гвинтових, циліндричних. Результатом цих пошуків стало вдосконалення методики вживлення їх в кістку, вивчення їх поведінки в процесі загоєння і функціонування. Революційно в імплантології стало відкриття явища остеоінтеграції, а разом з тим процент успіху в імплантології досяг більше 90%. Приживлюваність імплантатів стала фактом.

Клінічне застосування імплантатів має ряд очевидних переваг перед іншими традиційними способами відновлення дефектів зубних рядів. Немає необхідності препарувати здорові сусідні зуби, щоб відновити втрачені, можна виготовити незнімні конструкції при повній відсутності зубів, можна відмовитись від знімних конструкцій. Встановлення імплантатів створює можливість зупинити втрату кістки в ділянці видалених зубів, і це все в результаті доволі нескладних хірургічних технік під місцевою анестезією у більшості випадків в амбулаторних умовах.

На сьогоднішньому етапі розвитку мета імплантації полягає не тільки у відновленні функції втрачених зубів, але й у створенні комфортних умов функціонування, естетичному відновленні дефекту зубного ряду як зі сторони зубів, так і зі сторони м`яких тканин.

Успіхи науковців та їх наукові експерименти, що були підтверджені тривалими клінічними спостереженнями викликали підвищений попит на імплантаційні системи.

Зубний імплант – це спеціальний титановий стержень, який вводиться під ясна в кістку. Після цього на ньому міцно – як на природному корені – фіксуються штучні зуби.

В клініці „DENTAL IMPLANT CLINIC OF CHICAGO” використовується унікальна система імплантів. Ця система є революційним внеском в розвиток сучасної імплантології. Конструкція, форма та спеціальне покриття імплантів найбільш біологічно адекватні природному зубу, в результаті чого вірогідність успіху перевищує 98%, а час „приживання” імпланту в багатьох випадках можливо скоротити до місяця.

Ви готові до якісних змін в своєму житті? Для тих, хто бажає відмовитися від знімних протезів, вже 25 років існує альтернатива – імплантація. В більшості випадків імплантація дозволяє повністю відмовитися від знімних протезів, а заміщені зуби не відрізняються за відчуттям від природних.

Йоланта Закревська, DDS
Dental Implant Clinic of Chicago
4849 N. Milwaukee Ave., Ste. 505, Chicago, IL 60630
Tel.(773)622-8700