«Найбільше я сумую за моїми американськими батьками»

0
446

Поїздка за Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX) була, безперечно, одним з найбільш захоплюючих подій в моєму житті. Думаю, що участь у цій програмі є безцінним навчальним здобутком і, водночас, життєвим уроком, оскільки це зробило мене більш відкритим, підвищило мою впевненість, толерантність, культурну чутливість, і поглибило навички спілкування.
По-перше, я жив з найкращою і найдивовижнішою родиною. Це було так весело і, якщо чесно, найбільше я сумую за моїми американськими батьками. Мені дуже подобалась школа і вчителі. Всі були дуже привітні і доброзичливі. Згадуючи зараз, однією з найкращих речей, яку я вивчив є, напевно, важливість громадської допомоги і вплив, який вона може мати. Мені також дуже подобалось подорожувати на вихідних, а особливо на свята. Протягом року я побував більш ніж в 20 різних штатах, від Нью-Йорку до Каліфорнії. Це надихало дізнаватися більше про різні місця і спонукало до участі в багатьох інших пригодах.
Програма FLEX була першим кроком до більших можливостей з того часу. Горджусь тим, що я випускник FLEX і рекомендую подаватись на програму без будь-яких сумнівів. Вдячний Американським Радам з міжнародної освіти, зокрема працівникам Програми FLEX, за надання мені такого шансу і за підтримку в досягненні успіху.
Руслан ТИХОЛАЗ,
учасник програми FLEX 2001-2002