День «Відкритих дверей» філії кредитівки «Самопоміч»

0
504

В суботу й неділю, 17-18 серпня 2013 року при українській греко-католицькій парафії св. Йосифа Обручника відбувся UketoberFest 2013.
Користаючи з нагоди, у філії кредитівки «Самопоміч» було подовжено години урядування до 7-ої години вечора. Двері кредитівки були відчинені, щоб кожен міг зайти і ознайомитись з діяльністю філії. Працівники кредитової спілки, які біля палатки «Самопомочі» при вході на галявину UketoberFest 2013 розказували відвідувачам фестивалю про послуги і діяльність каси, заохочували їх завітати до філії та ближче познайомитися з вигодами співпраці з кредитівкою та її роботою. Проводилися різні акції, щоб привабити нових членів.
Відкривши свій перший чековий рахунок, новий член «Самопомочі» отримував відразу дебітну картку, і якщо використає картку щонайменше 15 разів до 31 грудня 2013 р., на рахунок буде нараховано «Управительський бонус» в сумі $100 дол. А якщо член внесе аплікацію на нову картку Visa® Credit і, отримавши її, проведе транзакції на мінімум $500 дол. до 31 грудня 2013 р., на рахунок картки буде переказано «Управительський бонус» в сумі $100 дол.
Крім того, працівники кредитової спілки біля палатки “Самопомочі” роздавали відвідувачам ключики, з якими треба було зайти до філії і попробувати відкрити скриньку-скарбничку, в якій був електронний читальний апарат “Kindle®”. Два правильні ключики попалися щасливцям, які вийшли з приміщення кредитівки з новою іграшкою – “Kindle®”.
А ще кожна особа, що протягом дня заходила до філії полагодити якусь транзакцію, заповнювала квиток на виграш електронного читального апарату “Kindle®”. В кінці кожного дня витягався один квиток.
Акція “SUAFCU Northwest Branch Office Open House” була успішна. Понад 500 осіб за два дні відвідали філію кредитівки.
Віримо, що філія кредитівки “Самопоміч” при парафії св. Йосифа, під вмілим проводом управителя Валентини Сідельник буде ще довгі роки успішно працювати.
Прес-служба Каси «Самопоміч»
На фото: під час Дня «Відкритих дверей» у філії «Самопоміч» при парафії св. Йосифа.