ПРОФЕСІЯ – ЧАРІВНИК

0
521

parik_270Steven Papageorge Hair Academy готує перукарів та косметологів найвищого рівня

У цьому світі є принаймні одна категорія людей, задоволених усім, що вони роблять. Це – перукарі. Серед принад власної професії перукарі називають спілкування з клієнтами та творчий підхід до роботи. Професія перукаря схожа на роботу художника, який створює на вашій голові справжні шедеври. Одна з ознак професіоналізму –  майстер вправно орудує ножицями і одночасно розповідає, наприклад, про те, як слід доглядати за волоссям. Завдання перукаря – підкреслити вашу природну красу і зробити вас ще кращими. Він завжди знайде варіант, як поєднати діловий стиль і жіночність. Його постійні клієнти знають, що і наступного разу обов'язково відбудеться справжнє чудо.

Професія перукаря завжди була і буде життєво необхідною, тому що в людині закладене прагнення до краси і догляду за собою. Щоб переконатися у цьому, я вирішила завітати до найкращого начального закладу в Чикаго, який готує перукарів – Steven Papageorge Hair Academy. Власник і незмінний керівник Hair Academy містер Steven Papageorge розповів, що сам він перукар за «покликом серця» з 32-річним стажем. Свій власний бізнес разом з дружиною Аналі започаткував у 1961 році, а в 2002 році для жителів Чикаголенду та приїжджих гостинно відчинила двері Steven Papageorge Hair Academy. З цього часу тут готують високопрофесійних майстрів манікюру, педікюру, косметологів і, звичайно, перукарів.

Сьогодні в  Hair Academy навчаються представники різних національностей, різного віку і соціального походження. Але об’єднує їх усіх любов до вибраної професії. Зі мною погоджується Steven Papageorge:

– При теперішній економіці, яка то піднімаються вгору, то стрімко падає вниз, косметологія завжди залишиться потрібною. Я є власником трьох косметичних салонів, в яких і ціни ніби-то й немаленькі, але завжди повно відвідувачів. Для людини, якою б справою вона не займалася, дуже важливим є зовнішній вигляд, особливо для жінки. Для успішного бізнесу, оцінки співробітників, чи для особистого щастя.

– А що є найважливішим у процесі навчання?

– Найбільший наголос – техніка фарбування волосся і стрижка. А також: підбір зачіски з урахуванням особливостей зовнішнього вигляду клієнта, косметичний догляд за волоссям (лікувально-оздоровчі процедури: маски, масаж і т.д.), моделювання весільних, урочистих зачісок, робота з перуками, шиньйонами і накладками, завивки та інше. Ми використовуємо у навчанні тільки продукцію професійних салонів високої якості. Наші студенти часто отримують призові місця на різноманітних конкурсах і виставках.

– Чи важко знайти роботу, не маючи достатнього досвіду?

parik1_270– 91 відсоток наших студентів ще перед отриманням ліцензії перукаря – отримують пропозиції на роботу. Ми запрошуємо власників перукарських салонів, щоб вони самі оцінили роботу студента, його вміння. З гордістю хочу відзначити, що наші випускники працюють у найпрестижніших салонах Чикаго і передмість, таких як Mario Tricoci Hair Salons & Day Spas, Elizabeth Arden Salons та багато інших.       

– Містер Papageorge, знаючи високий рівень викладання та вимог у вашій Академії, цікаво, за якими параметрами ви підбираєте викладачів?

– У нас викладають найкращі вчителі – майстри своєї справи, професіонали. Вони й самі постійно навчаються і удосконалюють своє вміння, відвідують додаткові курси.

– Чи є можливість отримати фінансову допомогу чи позику на навчання?

– Звичайно, для тих студентів, хто кваліфікується, є можливість фінансової допомоги або безвідсоткової позики. Можна оплачувати навчання щомісяця чи одразу всю суму – кому як зручно. Повний курс навчання складається для перукарів з 1500 годин і для фахівців по догляду за нігтями (манікюр, педікюр) – 350 годин. Спеціальний клас для тих, хто хоче поновити ліцензію – всього 14 годин.

Дівчину-студентку, яка вправно робила зачіску черговій клієнтці, я запитала: «Чому ти обрала саме цю професію?». У відповідь почула: «Я вважаю, що краса, яку творить перукар, повинна бути взірцем для наслідування. На мою думку, професія перукаря потребує постійного самовдосконалення. Вона динамічно розвивається, майстри створюють нові зачіски, з’являються нові матеріали та інструменти, і потрібно вміти все це застосовувати у своїй роботі. Я мрію робити людей щасливими».

Красиві зачіски, які створювали юнаки і дівчата на моїх очах, дуже сподобалися своєю оригінальністю і вдало підібраними кольорами. Вдивляючись в очі студентів, захоплених моделюванням зачісок і неабиякою відповідальністю, я зрозуміла важливість цієї професії.  Вона – унікальна, що дає можливість працювати як стилістами, так і візажистами, перукарями, гримерами.

 Індустрія моди набирає обертів. Тож побажаємо молодим перукарям стати кваліфікованими перукарями-універсалами.

А для наших читачів нагадаю адресу Steven Papageorge Hair Academy:
5230 N. Clark Ave., Chicago, Il 60640
www.StevenPapageorgeHairAcademy.com
тел. (773)561-2376

Ольга РУДА, «Українське Слово»