Джон Керрі: США виділять $7 млн. для відновлення Донбасу

0
211

29 липня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час перебування у м. Вашингтон провів зустріч з Державним секретарем США Джоном Керрі, під час якої поінформував співрозмовника про зусилля керівництва України з реалізації мирного плану, передумовою якого має бути двостороннє припинення вогню.
Дж.Керрі привітав практичні кроки, спрямовані на відновлення життєво необхідної інфраструктури у звільнених від терористів населених пунктах та повідомив про виділення Сполученими Штатами фінансової допомоги для цих цілей в розмірі майже 7 млн. дол. США.
Крім того, Держсекретар Дж.Керрі відзначив, що, незважаючи на «запевнення росіян у стремлінні до де-ескалації конфлікту[на Сході України], їх дії жодним чином не засвідчили прагнення припинити насилля та припинити кровопролиття».
Сторони погодилися з важливістю проведення неупередженого та повного розслідування катастрофи літака малайзійських авіаліній, що сталася 17 липня ц.р. над територією Східної України.
Під час зустрічі Міністр закордонних справ України та Держсекретар США домовилися щодо підтримання активного діалогу з широкого кола питань українсько-американських відносин.
П.Клімкін запросив Дж.Керрі відвідати Україну у зручний для нього час, в ході якого провести чергове засідання українсько-американської Комісії стратегічного партнерства.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»