2 МІЛЬЙОНИ ДЛЯ НЕЛЕГАЛА

0
570

Менш як за 3 години, суд в Lake County призначив винагороду понад 2 мільйони доларів для сім’ї  нелегала з Хондурасу Уілсена “Алекса” Лопеза, в судовому процесі проти міста Waukegan.  І хоча Алекс перебував у США незаконно, вирок складався з 2 млн. за втрату члена сім’ї, $20.000 на похоронні і $12.992 на медичні витрати.
Однієї неділі 2005-го року, під час гри Super Bowl, полісмен Майкл Нюман патрулював вулиці міста Waukegan. Близько 11 години вечора офіцер Нюман не впорався з керуванням поліційної машини, щоб уникнути аварії з Алексом, який, порушуючи правила вуличного руху, перетинав подвійну розмітку на дорозі. Внаслідок цього трагічного випадку життя Алекса Лопеза, нелегального емігранта, обірвалося на 21-му році життя.

gwc1_450

Хто такі GWC і чому ви повинні знати про них?

Коли я зрозумів, що суд присудив керівництву міста Waukegan виплатити 2,03 мільйони доларів сім’ї нелегала з Хондурасу, то вирішив знайти адвокатську компанію, яка захищала інтереси родини трагічно загиблого 21 річного емігранта. Хто не хотів би мати такого адвоката, який довів, що істина восторжествувала для людини, якої вже немає в живих і яка перебувала в країні незаконно (на сьогодні, понад 12 млн. людей  проживають у США нелегально), до того ж проти офіційних властей (завжди важка справа) в місті Waukegan, Illinois.

Українці в Чикаго теж заслуговують, щоб їх захищали в суді професійні і лояльні адвокати!

gwc2_300Коли я побачив, що GWC – це та сама юридична фірма, яка допомогла змінити життя багатьох сімей в Іллінойсі, то вирішив особисто зустрітися з власниками-адвокатами. Я був вражений, коли побачив назву компанії (GWC) при вході у багатоповерховий будинок зі скла та бетону по вулиці E. Wacker Dr.  навпроти будови TRUMP TOWER в самому серці Downtown Chicago.
Піднявшись на 38-ий поверх, я помітив, що фірма GWC займають 38 і 39 поверхи. Моєму здивуванню не було меж.Так багато інформації всього за декілька хвилин!
Тут я зустрівся з випускником юридичного факультету Львівського державного університету ім.І.Франка та Чикагзької Юридичної школи українцем Назаром Кашубою, який працює в цій юридичній компанії, який безпосередньо брав участь у справі нелегала Алекса Лопеза. Перед тим, як зустрітись з Луїсом Кайро, адвокатом, який виграв справу проти міста Waukegan, я вже був настроєний на щось більше, як просто на зустріч, в мене одразу ж виникло багато ідей.
Після півгодинної розмови з Луїсом Кайро, я зрозумів одне – він немає нічого спільного з десятками тисяч людей, з якими я зустрічався за останні 10 років в Америці. Луїс Кайро поєднує в собі найкращий зразок американської інтелігенції та високопрофесійність та майстерність адвоката. Завдяки таким американцям, Сполучені Штати і являються наймогутнішою країною світу.
З вигляду подібний на Ален Делона, проте мислення його гостре, як лезо ножа. Вміє володіти увагою слухача краще, ніж елітні політики найвищих кіл Америки. В ньому поєднується природна скромність з Божим даром переконувати людей. Він знаходить мову з людьми різних сфер діяльності. Цей італієць (а коріння Луїса походить з Італії) є дійсно природжений супер адвокат. Перебуваючи якийсь час в його товаристві, в його кабінеті, де все продумано і скромно-вишукано, починаєш відчувати, ніби знаходишся в голівудському фільмі, а не в реальності.

gwc3_388Перед початком зустрічі я отримав загальну інформацію про юридичну компанію в цілому. GWC спеціалізується у справах, які розглядають випадки серйозних професійних травм і травми, отримані на робочому місці. 31 адвокат працює в цій юридичній компанії, які розмовляють англійською мовою і володіють російською, українською, польською, іспанською. GWC найбільша адвокатська компанія в Чикаго і одна з найбільших в США, яка спеціалізується по серйозних персональних травмах і травмах, отриманих на роботі. За 30 років своєї діяльності компанія отримала бездоганну репутацію. Це виключно агресивна у досягненні результатів юридична фірма, яка в судових процесах виграє по максимуму. Кожного клієнта, незалежно від його імміграційного та етнічного статусу у справах, пов’язаних з серйозними персональними травмами і травмами отриманими на роботі, представляє ліцензований адвокат з великим досвідом роботи.
Після такої обширної, обгрунтованої даказами інформації, у мене не залишилося ніяких сумнівів, що це саме та компанія в Чикаго, яка найкраще захищає права та інтереси травмованої на виробництві чи на робочому місці людини. Значення цього висновку підсилюється тим, що є багато випадків, коли іммігранти в момент отримання травми вважають, що не можуть отримати ніякої компесації або бувають дезінформовані по відношенню до своїх законних прав. “Неправильно і не справедливо є те, що даються не правильні юридичні поради або пропонують не користуватися своїми законними правами” – ділиться своїми роздумами Луїс і продовжує думку – “У великій західноєвропейській громаді є багато людей, які не мали ніяких шансів, щоб їх захищали на високому професійному рівні. GWC гордиться своєю репутацією, яка пропонує і високе обслуговування, і захист інтересів своїх клієнтів незалежно від їхнього імміграційного статусу чи національності”.

gwc4_300Я вирішив, що настав потрібний момент, щоб задати Луїсу Кайро декілька конкретних  запитань перед тим, як закінчиться час, відведений на нашу зустріч:
–  Яка філософія GWC при роботі з клієнтами, що отримали серйозні персональні травми і травми на робочому місці?
–  Є декілька речей, які роблять GWC унікальною:
–  GWC є однією із найбільших юридичних фірм в Чикаго у випадках серйозних персональних травм і травм отриманих на робочому місці.
–  GWC пропонує безкоштовну консультацію з досвідченим, ліцензованим адвокатом для всіх клієнтів, незалежно від специфіки отриманої травми.
–  GWC ніколи не візьме від клієнта оплату за адвокатські послуги та витрати на початку справи. Ніколи не бере від клієнта кошти за адвокатські послуги та витрати, коли програє (хоча це буває дуже рідко). Адвокатські послуги оплачуються тільки коли справау виграно.
– GWC має декілька працівників на повний робочий день, які розмовляють іспанською, польською, російською, українською та болгарською мовами.
– GWC не передає справи іншим юридичним компаніям. Ми відповідаємо за всі наші справи. Якщо ви нас наймаєте – о ми вас захищаємо! Для досягнення хороших результатів у справах наших клієнтів, ми використовуємо потужний фінансовий та інформаційний потенціал, щоб підготувати підготувати будь-який випадок до суду (незалежно, чи маємо закриту справу до суду, чи ні).
– Багато західноєвропейських іммігрантів  працюють на будівництві. Ні одна юридична компанія не займається справами травмування на будівництві більше і краще, ніж ми. Наші адвокати виключно високопрофесійні та з чудовим досвідом, що стосується усіх видів травм, отриманих на будівництві чи в будівельній індустрії.
– Для нас не існує справ складних чи простих. Будь-яку справу, якою б незначною вона не здавалася, ми вирішимо з позитивним результатом.
– Чи маєте які-небудь спеціальні правила для роботи з клієнтами-іммігрантами?
– Найголовніше – це комунікація з клієнтами-іммігрантами. Це відрізняє нашу велику юридичну компанію від інших великих компаній. Ми завжди знаходимо час поговорити персонально з клієнтом і розробити індивідуальний підхід до кожного.

Всі клієнти однакові незалежно від того, який значний їхній випадок. Всі клієнти різні. Тому наші клієнти зробили в GWC те, що є зараз.
– Виходить, що GWC є виключно успішна юридична фірма. Чи можете навести деякі факти?
– За останні 5 років GWC виграла більше як 4 мільярди доларів для своїх клієнтів. Ми захищаємо клієнтів у різних випадках і з різними травмами: автомобільні аварії, травми на дорогах і в магазинах, медичні помилки, будівельні травми і травми отримані на робочрму місці, неякісні продукти харчування, укуси тварин та багато інших.
– Непомітно наша розмова підійшла до кінця. Чи не могли б ви розповісти нам про який-небудь випадок, пов‘язаний із захистом іммігрантів?
– Пригадую нещасний випадок з іспаномовним працівником, який був вбитий падаючою стіною на будівництві. gwc6_333Очікувалась велика буря з дощем і генеральний контрактор звільнив усіх робітників у зв’язку з наближенням небезпеки. Він залишив тільки одного робітника, який повинен був прибрати і помити інструменти. Стіна, біля якої знаходився цей 21-річний молодий чоловік, батько немовляти, не витримала натиску вітру і обвалилася. Робітник загинув. Ми зуміли виграти справу з порозумінням в суді, яка стала найбільшою в Іллінойсі справою іспаномовної людини, яка трагічно загинула. Жінка та син отримали $4 500,00 долларів.
 Не дивлячись на багато проблем, які постали перед нами (невисокий фінансовий дохід загиблого, сумнівний імміграційний статус дружини іспаномовного робітника), ми притиснули другу сторону і були готові передати справу до суду. Наша хороша підготовка і лояльність до інтересів клієнта, принесли чудові результати.
 Я попрощався з Луїсом Карло і сказав собі: “Нехай ні з ким не трапляється така біда”. Виходячи з хмарочосу, я знову побачив лого GWC і відчув внутрішнє задоволення від того, як багатьом подібним потерпілим сім’ям допомогла ця грізна для страхових індустрій компанія. Вона і надалі стоятиме, солідна і респектабельна, в самому серці Чикаго, на захисті інтересів простих людей, усіх, хто потребує допомоги.

GOLDBERG, WEISMAN & CAIRO , LTD.
1 East Wacker Drive
Chicago IL 60601
Ph: 312.464.9901
E-mail:
lcairo@gwclaw.com
www.gwclaw.com

Світлозар МОМЧИЛОВ