MID-CITY – ЦЕ TRUCK DRIVING ACADEMY НАЙВИЩОГО КЛАСУ

0
657

Часто романтика молодості, прагнення далеких доріг та  незвіданих країн не покидає нас і в зрілому віці. Можливо тому, обираючи в Сполучених Штатах професію, чоловіки (а часто й слабша половина) все частіше йдуть навчатися на водія важкого автотранспорту – грузовиків, цистерн чи троків. Тоді постає питання: куди піти вчитися, де найкраще допоможуть освоїти мову, правила водіння, навчать керувати і маневрувати неповороткими монстрами?
 
b1_300Одним з найкращих навчальних закладів такого типу є Truck Driving Academy “Mid-City” – яка знаходиться у так званій “польській околиці” нашого міста, за адресою: 6740 W. Belmont Ave., Chicago. На багаточисельні прохання наших читачів, я вирішила зустрітися з власниками Академії Крісом Хоффманом та Едвардом Давілою та задати їм декілька запитань.

– Едварде, чи важко вивчити правила і навчитися водити трок? Часом, навіть проїжджаючи швидкісною автотрасою, ми з острахом минаємо ці величезні вантажівки з причепами, або вони “пролітають” повз нас, залишаючи неприємне почуття небезпеки в грудях?

– Не все так страшно, як здається з першого погляду. Погоджуюся, не легко сісти на трока і зовсім не легко здати екзамени. Проте, судячи по тому, що до нас приходять люди, які зовсім не володіють англійською мовою і, тим більше, ніколи не водили трока, і майже всі здають екзамени – вчитися може кожен. Я, наприклад, почав водити грузовик з 1968 року, а з 1973 року вже викладав водіння у великій транспортній компанії, яка сама навчала своїх робітників для здачі на CDL. Тому ще раз можу з впевненістю підтвердити – навчатися і здати екзамени може кожен, в тому числі і жінки.

– Кріс, а як ви допомагаєте тим, хто володіє мінімальним рівнем англійської? Адже єкзамен вони повинні здати англійською, чи не так?

– Академія – це, звичайно, вищий рівень, ніж школа. По-перше, у нас досвідчені і грамотні інструктори, які крім англійської володіють ще й польською та російською мовами. По-друге, нами розроблені тести, максимально подібні до тих, які вимагаються на екзамені, так що навіть студентам, які не володіють англійською, але вивчили тести, не важко здати на перміт. Отже, не так важливо досконало знати мову, як знати добре шлях, яким треба йти до перемоги. І, зрештою, ми дозволяємо здавати екзамен другий і третій раз – поки людина не доб’ється успіху.

b3_300– А як бути з практичними заняттями? Чи можна працюючи в іншому місці, ще й вчитися водити трока?

– У нас дуже зручні години навчання: можна вчитися зранку, вдень, ввечері, в будній день чи у вихідні, з 7 ранку до 10 вечора. Для зручності відвідувачів, офіс відчинено з 10 ранку до 9 вечора, в суботу з 10 ранку до 5 години. Ми вважаємо, що зручне розташування офісу, близькість майданчика для водіння троку, технічне обладнання класів, доступність матеріалів для навчання (в тому числі і російською мовою) приваблюють до нас більшість студентів. Крім того, ми маємо гнучкий план оплати навчання (можна платити по частинах). Надаємо знижки виходячи з кожного конкретного випадку. До нас на навчання приїжджають навіть жителі навколишніх штатів – Wisconsin, Indiana, Michigan.

Запрошуємо і наших українських сусідів відвідати Академію“Mid-City”, ознайомитися детальніше з навчальними матеріалами та умовами навчання. Нагадуємо, щоб отримати посвідку водіння троків завсім не потрібно мати громадянство чи “зелену карту”.

Чекаємо Вас за адресою: 6740 W. Belmont Ave., Chicago, IL 60634, тел. (773) 725-3000.

Ольга РУДА