Проукраїнський сенатор Ліндсі Грем збирається в президенти США

0
269

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є активним прихильником України в Конгресі США, заявив про свій намір взяти участь у виборах Президента Сполучених Штатів у 2016 році. Про це він зазначив в прямому телеефірі на телеканалі CBS.
“Я йду на вибори, тому що, на мою думку, світ розвалюється на частини. Я, здебільшого, мав рацію, ніж помилявся в питаннях зовнішньої політики”,- сказав законодавець.
Він зазначив, що серед головних цілей на вищій посаді вважає посилення міжпартійного співробітництва у владі США, а також створення більш безпечної Америки.
Під час телеефіру Грем зауважив, що офіційно заявить про свою участь у президентських перегонах 1 червня у своєму рідному місті.
Інший впливовий сенатор і колишній кандидат в Президенти США Джон МакКейн зауважив, що Ліндсі Грем є найбільш палким прихильником України серед усіх нинішніх кандидатів. “Він розуміє проблему і він там (в Україні – Ред.) був багато разів”, – зазначив МакКейн.
Сам же Грем неодноразово виступав з публічними закликами до адміністрації США з вимогою збільшити підтримку України, в тому числі, у вигляді летальної зброї. Крім того, сенатор є постійним критиком зовнішньої політики адміністрації Обами.
Оксана КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»