ШВИДКО, ВЧАСНО І ЯКСНО

0
597

“SHARP EXPRESS” ЗРЕМОНТУЄ ВАШУ ВАНТАЖІВКУ ЧИ ЛЕГКОВУ АВТОМАШИНУ

se2_300Компанія “Sharp Express”, була створена в 1999 році. На той час фірма займалася ремонтом легкового автотранспорту. За короткий час компанія стала лідером по ремонту вантажівок та троків на теренах Чикаго.

Останнім часом структура обслуговування автотранспорту змінюється на краще. Споживаж очікує сьогодні не тільки якісні запчастини, але й якісні послуги. Неважливо, чи буде це заміна шини, чи серйозний ремонт вантажівки. Власники троків вимагають високопрофесійний сервіс, який  поєднує комплексні послуги від заміни масла до ремонту мотору чи трансмісії.

 

 

 

se1_300Розповідає  власник компанії “Sharp Express”  Людек Сланський: “Ідея створення компанії по ремонту важкого автотранспорту виникла у мене давно. Тому що не так легко виявити причину поломки троку, а тим більше усунути її. Наша компанія надає якісну допомогу в обслуговуванні вантажних автомобілів, причепів та іншої важкої техніки. Ми використовуємо тільки якісні запчастини і даємо гарантію на усі виконані роботи”.

– Чи важко було вийти на такий високий рівень обслуговування важкого автотранспорту?

– Звичайно, потрібний був доступ до спеціальної технічної інформації і масиву недорогих та якісних запчастин, навчання персоналу. Та найважливішим пунктом для нас стало якісне виконання робіт. Тому все більше і більше власників троків та трокових компаній звертається тільки до нас. Вони знають, що ми гарантуємо найвищу якість виконання робіт.

– Чи ви також ремонтуєте й легкові  автомашини? Чи працюєте з страховими компаніями?

– Так, ми, звичайно, ремонтуємо, фарбуємо й проводимо технічний огляд і заміну масла легкових автомашин. Працюємо з усіма страховими компаніями.

– Для читачів “Українського Слова” нагадайте основні види робіт, які проводить ваша фірма.

– Ремонт гальм, заміна масла, ремонт трансмісій, двигунів, гідропідсилювачів керма, комп’ютерний підбір фарб та багато іншого. Запрошуємо, приходьте до нас і ми допоможемо Вам вирішити усі Ваші проблеми.

Нагадуємо адресу авторемонтної майстерні “Sharp Express”:
2150 N. 15th Ave. Melrose Park, IL 60160
(708) 450-9331, (773) 616-0013

Ольга РУДА