Глава Уряду зустрівся з представниками Конгресу США

0
752

Під час зустрічі Володимир Гройсман розповів про хід реформ в Україні, подякував американській стороні за політичну та економічну підтримку Києва з боку Вашингтона, закликав до збереження застосованих проти Росії санкцій, а також обговорив перспективи поглиблення співробітництва між Україною та США.
Володимир Гройсман підкреслив, що нинішній Уряд рішуче налаштований на проведення реформ в Україні та боротьбу з корупцією.  «Ми пройшли достатньо складний етап політичної кризи, яка, дякувати Богу, завершена. Зараз відновлено роботу коаліції, сформовано новий Уряд, який продовжує працювати. Для нашої команди дуже важливо продовжити реформи, співпрацю з Міжнародним валютним фондом, а також забезпечити організацію роботи з Європейським Союзом», – сказав Прем’єр-міністр.
Голова Уряду відзначив, що Київ залишається прихильним повному виконанню Мінських домовленостей, а Росія та підконтрольні їй бойовики на Донбасі продовжують саботувати свої зобов’язання.
Представники Конгресу, у свою чергу, привітали Володимира Гройсмана із прийняттям Верховною Радою змін до Конституції у частині судової реформи, а також висловили задоволення першими кроками нового Уряду. «Ми добре знаємо, наскільки важко приймати важливе законодавство і ми дуже задоволені новинами щодо реформи правосуддя», – заявив під час зустрічі голова Комісії Палати Представників «Партнерство за демократію» Пітер Роскам.
«Я хотіла б привітати вас з тим, що вашому Уряду вдалося багато чого досягти у досить короткий проміжок часу. Я чудово розумію, наскільки важко проводити реформи», – відзначила Член Комісії Палати представників «Партнерство за демократію», член Комітету з питань транспорту та інфраструктури Діна Тідус.
За підсумками зустрічі сторони домовилися  вжити заходів щодо розвитку та поглибленню співпраці між Україною та США.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»