MASTERCALL – ТЕЛЕФОННА КОМПАНІЯ УКРАЇНСЬКОЇ АМЕРИКИ

0
575
37_with_ua_flag_200Пам”ятаю совї перші американські “університети”. Несамовито хотілося додому й рука мимохіть тягнулася до телефона. Дзвонив майже щодня, бо ностальгія виїдала душу, не давала жити й дихати. А потім прийшов рахунок, який американці називають словом “білл”. І я не повірив своїм очам – на ньому красувалася цифра з трьома нулями. Такого удару від компанії Verizon я не очікував. Хоч клерки в компанії ніяким  ударом це не вважали і на мій істеричний дзвінок дали роз'яснення: такі у нас розцінки. Навчений гірким досвідом я негайно почав пошук альтернативних варіантів сполучення з рідним краєм. І знайшов один з них у особі немолодого вже дядечка, який щонеділі торгував телефонними картками біля української кредитівки в Мангетені. Минув час і добрі люди підказали, що дядечкові картки – це також дорого і часто незручно. Бо, буває, що терміново зателефонувати додому раптом закортить вночі, а на картці, яку продав отой дядечко, вже нуль доларів і нуль центів.

Далі моя життєва еволюція в новому світі  привела до телефонних компаній, бізнес яких базується на іммігрантській братії, яка без зв’язку з полишеною батьківщиною свого життя просто не уявляє. Але й тут з часом віднайшлися “підводні камені”. Часто компанія обіцяє одне, а насправді виходить зовсім інше – накрутки невідомо за що, мито, додаткові платежі за послуги і т.ін. Одне слово, бізнес цей виявився не дуже чесним. І налаштувався, було, я знову до дядечка біля нашої кредитівки. Він, принаймні, не брехав. А по дорозі в Мангетен відкрив одну іммігрантську газетку й побачив дивного синьо-жовтого чоловічка-ляльку з величезними очиськами , який рекламував компанію MasterCall. Ось, думаю, ще одні «бізнесмени» заманюють легковірних у свої тенета – ексклюзивні плани, дзвінки з мобільного, відсутність плати за з'єднання… Чергова локшина, подумалося, на наші іммігрантські вуха.

Але поруч сиділа чарівна жіночка й, побачивши, що читаю рекламну сторінку про компанію MasterCall, не витримала – завела розмову. “Навіть не думайте,- каже, – це якраз те, що нам, іммігрантам з України, треба. Я поки це зрозуміла, викинула на вітер сотні, а, може, й тисячі доларів. Це направду телефонна компанія, на яку давно чекала вся українська Америка. Дешево, зручно, якісно. Ви не матимете жодних клопотів, якщо телефонуватимете в Україну через MasterCall» «А ви, випадково, не з цієї компанії?” – запідозривши черговий “капкан”, запитав я. “Та, ні! Ви що мене не впізнаєте! А ж з вашою дружиною разом працюю”. Я протер очі і справді впізнав жіночку, з якою був знайомий ще в Києві. А тому, не вагаючись, зателефонував до MasterCall.

Найперше, що приємно здивувало: зі мною розмовляли моєю рідною мовою. Не полишало відчуття, що я зовсім не на чужині, серед чужих і злих людей, а вдома, серед своїх, рідних. Причому українська мова на тому кінці дроту лунала не штучна, а справжня, українська. Вже пізніше, коли компанія MasterCall стала мені рідною, довідався, рідну мову тут чують не тільки українці, а й клієнти-росіяни, поляки, болгари… Компанія намагається йти на етнічний ринок з працівниками, які бездоганно володіють мовами своїх потенційних клієнтів.

Головним для компанії MasterCall є зовсім не гроші, хоч, ясна річ, задля прибутків вона й створювалася. Але передусім тут дбають про репутацію, розуміючи, що без неї не буде й грошей. Компанія не обіцяє клієнтам того, чого не може забезпечити. Чесність у взаєминах з клієнтами – це ще одна “заповідь” компанії.

Свою роботу MasterCall намагається вибудовувати так, щоб зручно було всім категоріям іммігрантів. Величезна армія “нелегалів”, наприклад, не може розраховуватися за телефонні дзвінки “біллами”, бо не має ані номера соціального страхування, ані кредитних карток. Почасти “нелегали” бояться “світитися” й не дають нікому навіть своєї домашньої адреси. Тому їм найкраще підійдуть телефонні картки MasterCall. Їх можна купити скрізь, де лунає українська чи російська мови. Тобто, в крамницях, де продають нашу їжу, сувеніри, газети і т.ін. Картки MasterCall як найкраще підійдуть й тим, хто прибув на терени Сполучених Штатів тимчасово – у відпустку, гості, на навчання, лікування тощо.

Тим же, хто воліє розраховуватися за телефонні дзвінки традиційним способом – «біллами», компанія наприкінці кожного місяця надішле рахунок, у якому детально буде розписано за що й скільки ви маєте заплатити. На відміну від інших компаній, ви не знайдете тут «накруток», про які, передплачуючи телефонні послуги, ви не мали жодного поняття.

Є величезна категорія людей, до яких, до речі, належу і я, яка не любить отримувати «біллів». Вони викликають у них алергію. Для цієї вибагливої клієнтури MasterCall пропонує Prepaid Service, тобто передоплатне обслуговування. Достатньо переказати на рахунок компанії певну суму, отримати персональний PIN-код й можна телефонувати з будь-якого телефону. Причому PIN-код ви отримаєте відразу, як тільки вирішите скористатися цим варіантом комунікації. Він залишатиметься незмінним і ви лишень поповнюватимете свій персональний рахунок на суму, яку забажаєте. Цей варіант знадобиться й тим, хто полюбляє подорожувати світом. Часто в чужій країні ми не знаємо навіть з якого боку правильно підійти до телефонного апарату. Існує безліч способів телефонного зв’язку, про які ми навіть не здогадуємося. Але вони нам і не потрібні, якщо матимемо PIN-код компанії MasterCall. Достатньо набрати потрібне число телефону на своєму мобільнику і ви почуєте голос рідної людини, неначе вона перебуває десь дуже близько. Якість сервісу MasterCall бездоганна. 

Для тих же, хто звик за все розраховуватися кредитною карткою, компанія MasterCall також найкращий партнер. Бо тут приймають всі види кредитних карток. Взагалі, кожному новому клієнту тут запропонують те, що йому найкраще підійде. Індивідуальні плани обслуговування давно стали візитною карткою компанії. Можна ще довго і детально розповідати про послуги компанії MasterCall. Наприклад, про те, що кожний новий клієнт компанії отримує 500 (!) хвилин переговорів безкоштовно. Але й без цього, здається, кожному зрозуміло: це наша компанія! Компанія української Америки! Отож, не гайте час, не вивчайте почасти заплутані варіанти телефонного сервісу сумнівних “бізнесменів”! Компанія MasterCall пропонує всім нам найкоротшу дорогу до рідних, коханих і близьких. Центр обслуговування клієнтів чекає на наші замовлення 7 днів на тиждень, 365 днів на рік з понеділка до п’ятниці з 8-ої ранку й до 12-ої години ночі, а в суботу та неділю – з 8-ої ранку й до 8-ої вечора.

Дзвоніть вже тепер: 1-800-490-5909. Адреса компанії MasterCall в інтернеті для україномовних клієнтів: www.ChooseMCC.com/UA     
    
Хома Мусієнко