РЕСТОРАН “ЧЕРВОНЕ ЯБЛУЧКО” – ВІЗИТНА КАРТКА ЧИКАГО

0
947
37_dsc03170_200Немає нічого кращого, ніж після довгого напруженого дня відпочити і повечеряти  у затишній атмосфері хорошого ресторану. Засновники ресторану “Червоне Яблочко” Аня і Фердінанд Хебал зробили усе можливе, щоб їжа була смачною і різноманітною, супи та десерт задовольняли найпримхливіших гурманів, а обслуговування – на найвищому рівні.

Жителям Чикаго давно знайомий цей ресторан-Buffet, який було засновано майже 20 років тому і який став широко відомим завдяки чудовій польській кухні. Для організаторів численних екскурсій та мандрівок по Чикаго стало доброю традицією привозити сюди на обіди та вечері гостей міста з різних країн світу, які захоплюються старовинними слов’янськими стравами, напоями та десертом. У чому ж секрет успіху власників “Червоного Яблучка”?

Аня Хебал вважає, що довгі роки наполегливою праці, підбір обслуговуючого персоналу, затишна атмосфера та домашня їжа приваблюють сюди все більше відвідувачів. “Частими гостями у нас, крім поляків, є українці, словаки, чехи, німці, литовці, естонці, болгари, росіяни, серби і, звичайно, американці, – розповідає господиня. – Ми помітили, що ті, хто побував у нас хоч раз, як правило, повертаються сюди знову з друзями, з родиною”.

Майстерність кухарів є також підставою для гордості ресторану. Щодня тут пропонують понад 55 домашніх страв, свіжі салати, овочі, фрукти, солодкі страви, супи та різноманітні напої. Також, в  просторому залі можна відзначити будь-яку подію: уродини, хрестини, випускні, перше причастя, поминки, які обійдуться вам набагато дешевше, ніж в інших місцях. “Червоне Яблучко” пропонує також catering – доставку святково оформлених страв до вашого дому чи офісу.

Ресторан “Червоне Яблучко” – це органічне поєднання найвищого ґатунку обслуговування, чудової атмосфери, оригінальних страв та достатньо поміркованих цін. Ласкаво просимо завітати до «Червоного Яблучка» – не пожалкуєте!

3121 N. Milwaukee Ave., Chicago, IL 60618
Ph.: (773) 588-5781

6474 N. Milwaukee Ave, Chicago IL 60631
Ph.: (773)763-3407

Ольга РУДА,
“Українське Слово”