«САМОПОМІЧ» ВИНАГОРОДЖУЄ ТИХ, ХТО ЗАОЩАДЖУЄ ЗМАЛКУ

0
470
img

Ще на грудня минулого року Українсько-Американська Федеральна Кредитова Спілка «Самопоміч» впровадила нову програму дитячих ощадностей під назвою «Юнацький ощадний клуб». Діти віком до18 років, які записалися в члени цього клубу, отримують подаруночки, коли вкладають ощадності на рахунок, а ще вони також були зареєстровані на особливий розіграш.

Після Різдвяних свят відбувся розіграш призів. Четверо дівчат і стільки ж хлопців отримали по MP3-плейєру у подарунок від Кредитівки за свою участь у цій цікавій і корисній програмі.  Адже «Юнацький ощадний клуб» й заснований для того, аби заохочувати дітей бути бережливими й економними. Чим раніше дитина звикає складати гроші на рахунок, тим краще засвоїть звичку заощаджувати, що відтак конче згодиться протягом усього життя.

19-25 квітня 2009 року відбудеться «Тиждень молоді» у всіх кредитових спілках США. На молодих вкладників, які зайдуть до Кредитівки протягом цього тижня, чекають подарунки.

Черговий розіграш для членів «Юнацького ощадного клубу» відбудеться 3 липня 2009 року. У лотереї можуть взяти участь члени клубу, яким на день розіграшу ще не сповнилося 18 років. Буде розіграно два MP3-плейєри, одному хлопцеві й одній дівчині,  при кожній філії та при кожній українській школі, яка бере участь у програмі дитячих ощадностей. 

Якщо дитина ще не належить до «Юнацького ощадного клубу», зайдіть до Кредитівки «Самопоміч», відкрийте новий дитячий рахунок або зареєструйте існуючий на цю програму.

На фото:  Віце-президент Кредитівки «Самопоміч» Уляна Гриневич вручає виграші (MP3-плейєри) щасливим молодим членам «Юнацького ощадного клубу».