Я ПЕРЕТВОРЮ ВАШУ МРІЮ В ДІЙСНІСТЬ!

0
540

1_270Мріяти і здійснювати мрії, сміливо будувати плани на майбутнє – ось що означає жити під щасливою зіркою. З кредитом на житло Ви обираєте свій зірковий час. Адже, зустрівшись з консультантом по отриманню позики Женею Кокоревич, Ви отримаєте можливість придбати саме те житло, яке справді подобається. Звичайно, можна і почекати, адже хороше житло коштує недешево. Тому зазвичай ми накопичуємо гроші, щоб витратити кровно зароблені на купівлю житла, щоб не платити рент.

Тому, Женя Кокоревич, Mortgage Consultant Robbins and Lloyd Mortgage, пропонує поміркувати про можливість отримання банківського кредиту на придбання житла.

– Женя, чи можеш розповісти трохи про себе? Думаю, що нашим читачам  буде цікаво дізнатися, з чого ти починала своє життя в Америці.

– Я приїхала в Америку близько 10 років тому. Здається, давно це було. Володію п’ятьма мовами. Мені не важко було знайти роботу і хороших друзів після приїзду в Штати. Працювала довгий час у адвоката, спочатку секретарем, а пізніше Para Legal. Потім зацікавилась нерухомістю, так як вважаю, що найголовніша і найкраща інвестиція в будь-якій країні – це нерухомість, незважаючи на перепади в економіці (які, до речі, бувають дуже часто). Нерухомість залишається головною. Працюю в компанії Robbins and Lloyd MORTGAGE більше трьох років.

– Як вважаєш, який клієнт найкращий?

– Для мене найкращий клієнт той, який розуміє. Принаймні старається зрозуміти ситуацію на маркеті, реально уявляє собі вартість нерухомості, довіряє і не змінює агентів, слухає поради. Головне в даний час не піддаватись паніці. Хороший клієнт – це той, що має гроші. Тому, що раніше можна було купувати без першого внеску, а тепер потрібні резерви і перший внесок. На сьогоднішній момент дуже багато банків змінили програми. В нас є банки, з якими ми продовжуємо працювати і робити 100%  фінансування. Але це тільки для клієнтів, в яких кредитний скор вище 700 і хороша кредитна історія та з провіркою доходу.

2_270– Які твої основні принципи в бізнесі?

– Основний мій принцип такий: я намагаюся допомогти кожній людині, намагаюся знайти якесь рішення. Якщо не можу допомогти, я обов’язково знайду консультанта чи адвоката, який допоможе моєму клієнту розібратись в фінансовій ситуації і піти далі.

– Що ти вважаєш успіхом?

– Критерієм мого успіху являється добре слово клієнта, коли людина задоволена послугами, відношенням та результатом. Після цього він завжди рекомендує мене своїм друзям, родичам, колегам.

– Де тобі найзручніше зустрічатися з твоїми клієнтами? Люди яких національностей є найчастіше є твоїми клієнтами?

– Можу з клієнтом зустрітись в нього на роботі, на «нейтральній території», але, звичайно, краще зустрічатись в офісі, бо тут є більше технічних можливостей. Маю багато клієнтів різних національностей: вірменів, українців, росіян, поляків.

– А тепер поговоримо про щось більш буденне. Наприклад, яка твоя улюблена їжа?

– Це вірменська страва – хашлама.

4_270– Чи вмієш готувати українські страви? Які?

– Вдома в мене всі дуже люблять український борщ і я його часто готую.

– Ти завжди вишукано і елегантно одягнена. Який твій улюблений колір?

– Я, мабуть, ідеалістка і тому не дуже люблю сірі кольори, а завжди дотримуюся чорного і білого. В житті в мене все або дуже добре, або погано. Не люблю рожевий і блакитний – це не моє.

– Хобі?

– Хобі у мене – мої діти, я стараюся розділити всі захоплення, які мають мої діти – танці, співи, музика, спорт, прогулянки.

– Де знаходиш час для себе?

– Звичайно, мені хотілось би мати більше часу для себе. Я звикла бути в русі, до чогось йти, і досягати якихось вершин, які сама намітила. Хотіла стати рілестейт агентом і стала. Хотіла зайнятись позиками і добилася свого. Завжди шукаю сходинки, щоб і надалі різносторонньо розвиватися.

– Що б ти хотіла побажати своїм новим клієнтам?

– У цей складний час, хочу побажати терпіння, не впадати в паніку, слідкувати за своїми фінансовими справами, вчасно робити всі фінансові оплати, обов’язково консультуватися перед тим, як зробити важливий крок. Телефонуйте мені і я завжди Вам допоможу 847.456.6950

Оксана КУШІЦЬКА