ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У “AGELESS MED SPA”

0
523
img
img

У суботу 18 квітня працівники “Ageless Med Spa” запросили жителів Чикаго та околиць на День відкритих дверей. Світлий і модерний косметичний салон цього дня був переповнений гостями різного віку та різної статі. Отримати безкоштовну консультацію з допомогою найскладнішого та найточнішого комп’ютерного устаткування з лікарем-косметологом, уроки макіяжу, дізнатись про новинки та сенсації косметології, отримати подарунки та виграти у лотерею дорогі косметологічні послуги прийшли не тільки жінки різного віку, але й чоловіки.

Найчарівнішою у цей день була сама господиня – лікар-косметолог вищої кваліфікації Малгожата Сипень, яка допомагала відвідувачам розібратися у вирі косметичних процедур, які просто необхідні жінкам після 30 років, а тим, у кого проблемна, вугриста, з пігментними плямами, шкіра – і значно раніше. Вона разом зі своїми помічниками розповідала про такі відомі омолоджуючі засоби як Botox, Restylane та Juvederm, про усі послуги “Ageless Med Spa”:  застосування мікродермобразії (очищення шкіри, після чого вона стає свіжою, пружною, сяючою, розгладжуються зморшки, зникають розтяжки). видалення пігментних плям, бородавок, наростів та інших вад шкіри, видалення зайвого волосся лазером, лікування підросткових та вікових вугрів. У клініці, також, допомагають позбавитися целюліту, зайвої ваги, подовжують вії (революційний крем, який косметологи випробували на собі).

В тім, що лікар-косметолог Малгожата Сипень дійсно спеціаліст екстра-класу, я переконалася на власній шкірі, тобто на шкірі обличчя. Виявляється мікродермобразія – це досить приємна процедура, а в поєднанні з масками і масажем дає чудові результати. На вулицю я вийшла з почуттям свіжості і легкості, тому рекомендую такі процедури усім нашим читачам. До того ж і ціни в “Ageless Med Spa” теж помірні, існує гнучка система оплати та знижок.

Адреса “Ageless Med Spa” 5008 W. Lawrence Ave., Chicago IL 60630, тел.: 773.205.8800.

Ольга РУДА, “Українське Слово”