NATIONAL TRUCK DRIVING SCHOOL

0
1082
img
img

Тракова індустрія сьогодні є однією з найбільш швидко зростаючих з великою кількістю нових робочих місць щорічно.Для  всіх  емігрантів ,  та особливо  для щойно прибувших- це дійсно реальний шанс за короткий термін влаштуватися у Америці,покращити фінансову ситуацію,забезпечити майбутнє сім,ї .Для тих,хто вміє жити самостійно та не боїться залишитися один на один з проблемами ця професія-прекрасний шанс  випробувати себе на стійкість,змінити сіру  рутину  щодення.Щоби впоратися з цією роботою,ії необхідно любити,знати всі  ії тонкощі, досконало володіти теоретичними знаннями та практикою керування  транспортним засобом.І  тільки тоді  ця професія принесе задоволення,радість та довгожданні результати.

Як отримати комерційну ліцензію водія CDL категорії” А” та скільки  триває процес навчання,його оплата,майбутнє працевлаштуванн та особливості роботи тракіста.

З цими та іншими   запитаннями ми звернулися до керівника однієї з ведучих шкіл м.Сакраменто National truck driving school пана  Kashmir Singh Thandi.

-Розкажіть, будь-ласка, які програми  пропонуються  для майбутніх водіїв у Вашій школі?

-Найбільш повна програма,що  вимагається у більшості  компаній галузі є професійна комерційна(Professional Commercial Drivers Class A),є також  Advanced Commercial  Drivers Class A,  тa Refreshers Courses or Truck Rental.

-Що охоплюють ці програми та як організований процес  навчання ?

-Всі програми охоплюють навчання відповідно до вимог Ліцензії,додатковий навчально-методичнийматеріал,практичні тести,персональний викладач  тощо.

Робота з студентами строго індивідуальна,3 тижні навчання з персональною увагою з боку висококваліфікованого інструктору,ухваленого DMV з більш,ніж 20  роками  досвіду,найновіші моделі траків,10 +speed transmission.Компанія дотримується  правила «Один студент у траку “та гарантує, що студент навчається керуванню траком  у процесі самої їзди.

Кожна з програм навчить  правилам безпеки дорожнього руху,безпечному керуванню  транспортним заходом,огляду  тягача,приєднанню причепів,перевірці  пневматичних  гальмузів,подавання трейлера до завантажувального доку, особливостям вузького  проїзду та паралельного   паркування та багато іншого.Навчання  відбувається  у реальних умовах,на швидкісних трасах,у центрі міста,по міським та сільським вулицям.

-Якщо  часом  людині буде необхідно  більше часу для освоєння матеріалу,ніж усім іншим студентам?

-У такому випадку ми будемо займатися індивідуально  безкоштовно  до тих пір,доки сам студент не розбереться у матеріальній частині траку,не оволодіє повністю  теоретичними та практичними знаннями.

– Який розклад занять  у школі , коли починається  кожний новий курс  навчання та чи  плануються окремі курси для майбутніх водіїв,що  недостатньо  повно володіють англійською мовою?

-Як правило, кожний новий курс навчання  розпочинається  щотижнево,переважно ми практикуємо денну форму навчання з 8  години ранку до 7 вечора. Найближчим часом  ми плануємо організувати  російськомовні класи.Між іншим,сьогодні у  компанії  відкрита вакансія на повний робочий день для особи зі знанням мов(українська,російська,англійська).Для більш детальної інформації просимо звертатися у наш офіс.

 -Що Ви можете   сказати про  оплату за навчання у Вашій школі та взагалі про фінансування? Чи  можливо  отримати  субсидії від соціальних агенцій,чи існують Федеральні або Приватні фонди для перекваліфікування,плани компенсації за навчання від транспортних компаній тощо? 

-У нашій школі існує дуже гнучкий план  оплати,приймаються всі основні кредитні картки.До речі,ціни в нашій школі на сьогодні залишаються одні з  найнижчих серед подібних шкіл регіону.Щодо  різного роду субсидій,то можна відзначити,що вони надаються від соціальних агенств у  окрузі за місцем проживання.Приватні та Федеральні Фонди для перекваліфікування у більшості застосовуються для осіб,які отримали травми.Дуже часто транспортні компанії  пропонують плани – компенсації за навчання. Ми постійно  надаємо консультації та допомагаємо  студентам  школи з приводу  різних виникаючих питань  щодо  фінансування.

-Дуже актуальним для кожного водія є  майбутнє працевлаштування. Яка допомога надається студентам у Вашій школі   та  чи гарантуєте Ви працевлаштування після ії закінчення?

-Вже під час навчання  ми починаємо пошук  транспортної компаніївідповідно до вимог та  потреб студента.Ми також проводимо постійні презентації з представниками компаній,   за бажанням кожний має  нагоду  заповнити заявку на роботу.

-Чи можете надати деякі рекомендації,як потрібно діяти у  випадку  самостійного пошуку роботи?

-Найлегший шлях-це взяти у руки газету з об,явами про прийом на роботу.Тих,що дзвонять є багато,компанії цим користуються та платять не дуже багато.

Я завжди рекомендую  скласти правильно резюме,розіслати його  великій кількості  компаній,дзвонити,ходити на тести.Під ч ас  тестування найголовніше -показати себе дуже відповідальною людиною.Як правило,тести приймає менеджер по безпеці.

-Та на останнє. Які  особливості,перспективи та складності  Ви вбачаєте у професії тракдрайвера?

-Праця водія траку-це праця нелегка,специфічна,не для всіх,але я вважаю,що в Америці вона є достатньо  добре оплачувана.Для багатьох випускників школи ця професія стала привабливою з точки зору бізнесу.Рік,два поїздив сам,здобув досвіду,а потім відкрив свій бізнес. На початок трак,потім другий,а згодом і компанія.Траковий бізнес вважається бізнесом,що не потребує великих вкладів,можна почати практично з нуля.

У своїй школі ми створюємо такі умови,котрі би я  хотів,щоби були створені  і для мене,якби я був студентом.У той же час хочу порадити усім майбутнім  студентам,щоби кожний з них  спочатку твердо вирішив для себе,що  дійсно  хоче  бути  водієм траку,а ми у свою чергу   ласкаво просимо на  навчання до нашої школи.

Адреса школи:
4585 Pell Drive, Sacramento CA, 95838
Tel 916.564.3455
866.933.3038

Наталія МАТЮШОВА
 “Українське Слово”