“Martini Club” підкоряє Чикаго!

0
456
img
img
img

Тільки сонце сідає за горизонт і вулиці огортають таємничі сутінки, закохані парочки, веселі компаніїї та одинокі загадкові персони вибирають місце для відпочинку. Невідоме багатьом і тому таке привабливе та загадкове, розпочинається нічне життя міста вітрів – Чикаго. Ніби з буденного звичайного світу потрапляєш у чарівну казку, повну сяйва, музики і сміху. Таке враження було у нас з друзями, коли ми вперше зазирнули до нового, сучасного й оригінального своїм супер оздобленням “Martini Club”.

Нічні клуби – феномен двадцятого століття. Сучасні клуби пройшли довгий шлях від елітарних американських джазових закладів двадцятих років до масової індустрії, яка дає право кожній людині на якісний відпочинок. Сьогодні важко уявити собі нічний клуб без діджея.

Саме розвиток діджеєнгу у 1906 році і дав поштовх до поширення нічних клубів.

Танці під музику, яку створював діджей, увійшли у норму життя американців ближче до п’ятидесятих років 20 століття. Такі танці стали популярними не тільки в Америці, але й у Європі. У ці ж роки у Франції з’явилась назва – дискотека, нічний клуб у якому головне – це музика вінілових платівок й танці під неї. Дискотека стала одним із найпоширеніших видів клубного життя.

“Martini Club” з самого початку свого існування завоював серця чикагівців різного віку та різних уподобань. Тут можна приємно відпочити з компанією, відсвяткувати день народження, випускний, підвищення на роботі чи заручени. Перетворити будь-яке свято на цілий феєрверк розваг, танців, музики, приготувати вишукані страви (клуб славиться своїми стейками, канапками та sushi), пригостити друзів екзотичними напоями – вам допоможе обслуговуючий персонал “Martini Club”.

Блакитне світло, що панує у всьому залі, від безлічі ультрафіолетових і неонових ламп додає контурам залу якусь нереальність, а музика супроводжується різнокольоровими променями, які фокусуються на танцювальному майданчику. Для оптичного збільшення об’єму приміщення стіни клубу зроблені з величезних дзеркал, що створює приголомшливий ефект, а за кабіною ді-джея розташований величезний екран. Ця “фішка” особливо подобається молоді, яка із задоволенням танцює в оточені дзеркал. Застосована схема направленого звуку, а також використання звукопоглинаючих матеріалів і переважання ламаних конструкцій в оформленні інтер’єру клубу дозволили уникнути появи луни і спотворень сигналу.

Власники “Martini Club” не люблять, коли клуб називають “нічним”. Це чудове місце для офіційних зустрічей, VIP та різноманітних святкувань на найвищому рівні (до речі, вартість пакету починається всього від $ 25). Кожної середи – Salsa і Bachata (вхід безкоштовний), кожної п’ятниці виступає інша музична група, жива музика, танці, кожної суботи та неділі – Disco Night. Тут кожний знайде для себе найкращий куточок, а, можливо, і найкращих друзів. Завітайте до “Martini Club” і гарантую – ви не пошкодуєте!

Адреса “Martini Club”: 3124 N. Central Ave., Chicago, IL 60634, телефон для інформації та замовлень: 773-622-9444.
   

Всім хорошого відпочинку!

Ольга РУДА, “Українське Слово”