GENE’S SAUSAGE SHOP – МАГАЗИН НАЙВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ!

0
476
img
img
img

Вперше приїжджаючи до Америки і спробувавши американських продуктів: консервованих, м’ясо-ковбасних чи хлібних виробів, ми починаємо шукати щось європейське, близьке нам до смаку. І наші погляди повертаються у напрямку українських, польських, російських, чеських або інших продуктових магазинів. Тут і ковбаси, і хліб, і консерви нагадують нам про рідну домівку, а також можна придбати свіжоприготовані домашні страви для сімейного обіду чи будь-якого свята. Але й ці магазини разюче  відрізняються один від одного – від оформлення вітрин до смакових якостей продуктів. Тому кожен з нас вибирає свій улюблений торгівельний заклад і рік-за-роком щотижня відвідує його.
   
Для мене особисто, найближчим (і за відстанню, і за якістю продукції) став магазин Gene’s Sausage Shop & Delicatessen Inc., який розташований за адресою 5330 W. Belmont Ave. в Чикаго. Понад п‘ять років і в дощ, і в сніг, і у літню спеку я купувала тут найвищої якості м’ясо за найнижчими в Чикаго цінами, насправді домашні оригінальні страви, хліб та кондитерські вироби, свіжі овочі та фрукти та консервовані європейські продукти.

Згадалося, що протягом цих років завжди радо зустрічали мене, моїх друзів та інших покупців привітні господарі: Аліція та Євгеній. Свій перший продуктовий магазин вони відкрили в 1972 році. А в 1980-му перенесли його на Belmont. Тоді  і з’явилася на даху велика статуя бика – символ Gene’s Sausage, який і сьогодні приваблює погляди туристів та новоприбулих іммігрантів.

Власниця маназину пані Аліція розповідає, що спочатку насправді було нелегко. Але з часом, вихідці з Європи оцінили смак домашніх ковбас, шинок, печеної підчеревини, паштетів та багато інших виробів з м’яса, приготованих за старовинними польськими рецептами, а також ціни на них. І сьогодні господарі намагаються зберігати найнижчі ціни на сире м’ясо і на вироби з нього. Не знаю, як їм це вдається, але ціни тут насправді поза конкуренцією. Наприклад, фарш зі свинини коштує всього $0,99 за фунт, відбивні – $1,99, а стейки – $4,99.

В Gene’s Sausage можна придбати все для домашнього обіду та святкового столу. Ваших гостей приємно здивують крученики, відбивні, котлети, паштети, голубці, книдлі, різноманітні салати, вареники, гуляші та багато іншого.

То ж завітайте до європейського магазину найвищого гатунку Gene’s Sausage Shop & Delicatessen Inc, і ви назавжди залишитесь його клієнтом і добрим другом. А заодно і отримаєте свіжий номер нашої газети “Українське Слово”. Адреса магазину: 5330 W. Belmont Ave.,

Chicago, IL 60641, телефон: 773-777-6322.

Ольга РУДА,
“Українське Слово”