NUGA BEST ЗБЕРЕЖЕ НЕ ЛИШЕ ВРОДУ, АЛЕ Й ЗДОРОВ’Ю ЗАРАДИТЬ

0
658
img
img

Якщо вам або вашим знайомим довелося побувати на спа-куррортах, ви знаєте, що після повернення звідти люди виглядають просто чудово, добре почуваються, повні сил і енергії. Звичайно,покращенню зовнішнього  вигляду сприяє й позбавлення декількох  зайвих кілограмів завдяки цікавій програмі фізичних вправ та здоровій їжі. Але насправді причина доброго здоров’я  криється у тих процесах, що  відбуваються у глибинах людського організму. Найбільшу користь під час відпочинку у спа-курортах приносить комплексне лікування: застосування різних  видів та технік масажу,очищення організму від шлаків, фізіотерапія тощо.

Однак, на жаль, відвідування  першокласних курортів є доступним  лише для тих щасливців, що мають достатньо грошей та часу. Але часи змінюються. Сьогодні з’являється шанс  провести сеанси релаксації та очищення організму у домашніх умовах .

Зокрема,таку можливість відкриває  обладнання  Nuga Best, що є  результатом тривалих досліджень у галузі  покращення здоров’я людини та, насамперед, її опорно-рухового апарату.

Обладнання оснащено програмним забезпеченням,що дозволяє використовувати його у домашніх умовах без залучення фахівців. Його використання можна порівняти з придбанням власного санаторію, в якому є свій особистий лікар (внутрішній протектор), 154 медсестри (турманієва кераміка), вузький спеціаліст (п’ятикульковий протектор) та, звичайно, санітари, що збирають зайве (міостимулятор). А  керує усім адміністратор (пульт дистанційного управління). Всі процедури у санаторію проводяться на насиченому киснем повітрі.. 

Про  принципи роботи цього унікального апарату, методи впливу на людський організм ми попросили розповісти власницю одного з  оздоровчих  спа-салонів Сакраменто  Еллен Рябову.

– Чула  та читали відгуки багатьох людей про випадки насправді  чудодійних  зцілень у результаті використання обладнання  Nuga Best. Цікаво було б дізнатися,  що насправді   являє  собою  апарат Nuga Best, як він сприяє оздоровленню людини.

– Так, дійсно персональний низькочастотний комбінований тепловий стимулятор  Nuga Best NM-5000  викликає все більшу зацікавленість у медичних колах. Провідні  медичні центри проводять відповідні дослідження обладнання, розроблено рекомендації щодо  його використання у медичній практиці, у салонах краси, СПА-центрах та у домашніх умовах.

У основі роботи цього обладнання  полягають три основних принципи  старовинної східної медицини: рефлексотерапія; точковий масаж; прогрів.

Робота цього протектора, створеного медичною наукою Nuga, має ефект  точкового масажу (за типом надавлювання пальцем), що стимулює нервові закінчення, знімає втому та нервову напругу.

На Сході прийнято носити прикраси з нефриту, адже цей камінь під дією тепла має цілющі властивості. Саме з нефриту виготовлені проектори  масажного ліжка. Під час масажу спини відбувається  розслаблення м’язів спини, у  тому числі й глибоких, розігрів зв’язок, а також атракція (витягнення) та корекція хребта, вивільнення затиснутих нервових закінчень та інші важливі процеси. Результатом  є оздоровлення різних органів, посилення метаболізму, зменшення жирових відкладень

– Лікувальний ефект має також турманієва кераміка.

– Турманій – це керамічний сплав з турмаліну, германію та вулканічних порід. Турмалін випромінює тепло довгохвильових інфрачервоних  промінів, що стимулює кровообіг, виділяє велику кількість негативнозаряджених іонів.

Метод прогрівання  у сполученні з точковим масажем використовується на Сході з давніх часів  з метою лікування  та запобігання багатьом  захворюванням.

– Які методи застосовуються  під час оздоровчих сеансів, яким чином вони співвідносяться з  методами традиційної  медицини?

– Методи впливу на організм, що застосовуються у обладнанні Nuga Best, не суперечать та не протиставляються традиційній медицині, а лише доповнюють її. Це відомі протягом тисячоліть масаж, точковий масаж, мануальна терапія або корекція  опорно-рухового апарату  тощо.

Особливість полягає у поєднанні та комплексному застосуванні різноманітних  методів традиційної та нетрадиційної медицини та використанні  найновіших технологій.

– При яких саме недугах рекомендовано застосування даного апарату?

– Обладнання Nuga Best не є лікувальним стосовно якихось конкретних захворювань. Воно лише створює необхідні умови для того, щоби організм людини, як єдина система, відновився, унормувався, використовуючи усі свої внутрішні можливості та резерви.

А також застосовується для профілактики та попередження різних захворювань як у дорослих, так і у дітей. Бог заклав у організм людини здатність справлятися з кожним захворюванням самостійно. Комплексний вплив  Nuga Best сприяє стимулюванню життєдіяльності усіх систем  людського  організму, у тому числі серцево-судинної, нервової, імунної, дихальної, ендокринної, кровообігу та кровотворення, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату. За умов регулярних  сеансів масажу можна позбутися багатьох проблем із здоров’ям.

– У цьому, напевно, й  криється  вся чудодійність  впливу  обладнання на здоров’я людини.

– У нашому салоні  ви зможете не тільки прийняти  оздоровчі сеанси, отримати необхідні консультації, але також  придбати  масажне ліжко Nuga Best або взяти  на  певний термін  у користування.

– Дякую за розмову. Сподіваюся, що Nuga Best зацікавить читачів «Українського Слова».

– І вони завжди будуть вродливими і здоровими.

Наталія СОЛОМКО
«Українське Слово»