ДОПОМОЖЕ МОДИФІКУВАТИ ПОЗИЧКУ

0
607
img
img

Розмова з працівником компанії  Модестом Гонтарем.
 
– Сьогодні більшість домовласників у скрутному становищі через фінансову кризу в США. На Ваш погляд, в чому є проблема та як довго криза триватиме?

– Проблема – це наслідок ряду помилок з боку відповідних політичних та фінансових структур Америки. Багато про це говорилось на різних рівнях по всьому світу, але я маю особисту думку. На мій погляд, моральні основи великої нації – під загрозою. Не було іншого шляху, щоб Америка зупинилась та звернула увагу на попередження з боку Всевишнього. Час збирати каміння… Як тільки будуть зроблені правильні висновки та прийняті правильні закони, то справи підуть на краще. До речі, одним з правильних рішень Президента було виділення $ 75 мільярдів на допомогу власникам нерухомості, які опинилися перед обличчям конфіскації нерухомості. Цей план передбачає пряму допомогу 3 – 4 мільйонам  осіб модифікувати свої позики.  $75 мільярдів повинні погасити різницю в ціні будинку та реально наблизити її до ринкової, знизити місячні платежі, зменшити відсоток позики.

– Хто підлягає або хто може отримати цю допомогу?

Звичайно той, хто має проблеми з нерухомістю. А, на мій погляд, це третина домовласників Америки! Якщо  у вас важка фінансова ситуація  і ви не в змозі  перефінансувати нерухомість. Можливо, у вас високий фіксований або плаваючий процент. Навіть якщо Ви перестали платити за будинок або подали на банкрутство. Ми  реально можемо допомогти Вам модифікувати вашу позику. Не перефінансувати, a саме модифікувати існуючу позику.

– В чому різниця між перефінансуванням та модифікацією позики?

– Різниця суттєва. Перефінансування вимагає великої кількості підтверджуючої документації, відмінної кредитної історії, додаткових фінансових витрат на закриття нової позики та іншого. Модифікація – це зміна умов існуючої позики та  заощадження ваших грошей.  Ми успішно знижуємо місячні платежі, відсоток і суму позики у зв’язку з вступом в силу нових державних програм. Компанія «New Leaf Modification» на професійному рівні вступає в переговори з вашим банком та за необхідності розшукує справжнього власника вашої позики. Навіть якщо він знаходиться в Китаї чи Німеччині. І таке трапляється часто, тому що  банки перепродують  іншим ваші борги.  

– Чому саме  за невеликий проміжок часу завоював популярність на території Америки в модифікації позик?

– Наша компанія замається тільки модифікацією позик. Для досягнення таких результатів ми доклали чимало зусиль, а саме сформували фахову команду. У своєму складі ми маємо досвідчених фахівців у галузі фінансів та права, що допомагає досягти найкращих результатів. Ми дійсно хочемо і можемо допомогти вам у скрутному становищі.  Пам’ятайте, ми не беремо ніякої попередньої оплати до моменту підтвердження модифікації вашої позики.  А також ми гарантуємо повернення грошей у випадку, якщо ми не зможемо вам допомогти ..

– Дякуємо за корисну інформацію.

– Успіхів і процвітання читачам «Українського Слова».

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

www.newleafmod.com

Modest Gontar
Modification Counselor
1025 Creekside Ridge Dr. Suite 175
Roseville, CA 95678
Office: 866-222-1209   ext.563
Direct: 916-308-8887
Fax: 916-783-3454