ХТО ЗМАЛКУ ЗАОЩАДЖУЄ, ТОГО ПРЕЗЕНТАМИ «САМОПОМОЧ» ВИНАГОРОДЖУЄ

0
558
img

Українсько-Американська Федеральна Кредитова Спілка «Самопоміч» вже декілька років поспіль запровадила Програму дитячих ощадностей при українознавчих школах на терені міста Чикаго. Завдання цієї програми різні: по-перше, прищепити дітям навики ощадності; по-друге, ознайомити їхніх батьків із послугами Кредитівки «Самопоміч»; а ще при цьому винагороджувати школи українознавства за їхню співпрацю з кредитівкою.

Коли людина змалку звикне ощаджувати, то у дорослому віці краще управлятиме власними фінансами. За програму при школах українознавства відповідають шкільні батьківські комітети, які заохочують тат і мам відкривати своїм дітям ощадні рахунки у Касі «Самопоміч», бо наприкінці навчального року школа отримує від Кредитівки певне грошове заохочення, у залежності від відсотку дітей-учасників програми.

Наразі Програма дитячих ощадностей діє у чотирьох школах українознавства в околиці Чикаго: при школі товариства «Рідна школа», при соборі св. кн. Володимира, при церкві св. Йосифа та при осередку СУМ ім. Д. Вітовського в м. Палатайн. У наступному навчальному році програма діятиме також у школах українознавства у Нь-Джерсі, які співпрацюють з філіями Каси «Самопоміч» у місцевостях Виппані, Джерсі Ситі й Нюарку. Цьогоріч «Рідна школа» досягнула поставленої мети, себто 50 відсотків учнів заощаджували власні кошти на рахунку в Касі «Самопоміч».

У день закінчення навчального 2008-09 року учні-учасники програми отримали в подарунок від представника Кредитівки зручні наплечнички, а директорам школи вручено чек-винагороди.

Та це ще не все. При Кредитівці також існує «Юнацький ощадний клуб», який винагороджує всіх зареєстрованих молодих ощадників. Учасники клубу, які протягом чергового кваліфікаційного періоду – від 19 квітня до кінця червня 2009 року – вклав ощадності на рахунок у Касі «Самопоміч», та кому на день 19 квітня ще не виповнилося 18 літ, претендують на виграш MP3-плеєрів у лотереї третього липня. Приз гарантовано отримають один юнак й одна юнка при кожній школі українознавства та при кожній філії Кредитівки.

На закінчення навчального року кожен ґрадуант українознавчої школи отримав посвідку, яку можна відтак виміняти як вклад на учня, рахунок у Кредитівці.

Українсько-Американська Федеральна Кредитова Спілка «Самопоміч» щиро вдячна батькам за їхню витривалість, дітям – за їхню старанність у навчанні, учителям – за терпіння і нелегку працю. Українські школи у співпраці з батьками та з допомогою українських культурних ансамблів, спортивних товариств і молодіжних організацій виховують наших майбутніх громадських провідників, за що ми їм усім велике дякую. Бажаємо всім весело провести літні вакації та загартуватись на черговий навчальний рік. До зустрічі у вересні!

Прес-референт Каси «Самопоміч»
На світлинах: учасники «Програми дитячих ощадностей» Каси «Самопоміч» при українознавчих школах в околиці Чикаго пишаються наплечниками від Кредитівки; Ґрадуанти шкіл українознавства в Чикаго й передмість отримують подарунки і поздоровлення від Каси «Самопоміч»; каса «Самопоміч» вручає директорам українознавчих шкіл винагороди.