Секрети успіху: ЮЛЯ КАРЕЛСОН: МАСАЖ – ЦЕ МОВА ТІЛА

0
777
img
img

Поняття  “мистецтво  масажу”  зустрічається у нашому  повсякденному житті дуже рідко. Ми звикли цінувати мистецтво художника, співака, скульптора, справедливо винагороджуємо їх талант і майстерність. Мистецтво масажу, на жаль, не здобуло такої гучної  слави. Воно реалізується  важкою щоденною працею, завданням якої є лікування захворювань людського організму руками.

Масаж – це наполеглива і кропітка робота, спрямована на відновлення порушеної гармонії людського організму, а також творчий процес, який нагадує роботу  скульптора  і  відрізняється від неї  лише  тим, що масаж переборює біль і страх людини. Це глибинне і невидиме мистецтво вмикає природні механізми, які здійснюють роботу непомітно, поступово  і  зберігають при цьому свої таємниці. Саме привідкрити  деякі  таємниці, дізнатися про особливості   масажу як  одного з найчудовіших відкриттів  людства ми намагалися під час бесіди з Юлією Карелсон.

Юлія – масаж-терапіст з багаторічним досвідом,одна з тих активних людей,що  постійно розвивається, вдосконалює та поглиблює свою майстерність, водночас  набутий досвід  передаючи своїм численним учням.

– Юліє, розкажіть, будь-ласка, чому саме масаж   як лікувальний метод так зацікавив Вас,  став Вашим покликанням – професією?

– Найперше, либонь,  тому що масаж – це реальна альтернатива багатьом видам і засобам медикаментозного лікування. І якщо ми нині говоримо про екологічно чисті виробництва, екологічно чисті продукти, то настав час також подумати про екологічно чисті методи лікування з точки зору природи людського організму.

Також  найважливішим  для мене є допомога людям. Адже, якби не було важко хворій людині, вона завжди сподівається на одужання і вірить в нього. Тому і звертається до лікарів,масаж-терапевтів, які мають цінувати таке довір’я над усе. Під впливом хвороби в людини виникають почуття потаємності, образи. Тому доводиться підбадьорити і словом, і дією, допомогти позбутися поганих передчуттів, невпевненості і т.п. Хоч я і не лікар, дотримання заповіді «Не шкодь» є доконечним у моїй повсякденній  практиці.

– Тобто Вам часто  доводиться виступати у ролі  не тільки масаж-терапевта, але  й психотерапевта. Цікаво,як відбувається  процес  зцілення  людини під час процедур масажу?

– Масаж, як відомо – це метод механічного й рефлекторного впливу на тканини й органи. Подразнення, спричинені механічними рухами, передаються через закінчення нервів у мозок, відповідні реакції якого призводять до змін у тканинах та органах, відновлюють порушену діяльність. Цей спосіб лікування є найпростішим, природним і найкращим засобом від багатьох проблем. Масаж допомагає зберегти дух і тіло у найкращій формі. Масаж дозволяє швидко відновлюватися після стресу й уникнути наслідків, пов’язаних із нервовою напругою, знеболює болючі точки, підсилює функції імунної системи, відновлює почуття спокою й благополуччя.

– Одним масаж продовжує молодість, іншим допомагає вилікуватися від хвороб. Як лікувальний, гігієнічний, косметичний засіб масаж був відомий  стародавнім китайцям, індусам, єгиптянам та іншим народам. В наш час які види масажу найбільш популярні та які  найчастіше Ви застосовуєте у своїй практиці?

– Звичайно, перш за все найбільш популярними є оздоровчі, релаксаційні масажі, такі, як “ Deep Tissue”,”Swedish”, “sport massage “ та ін. Окрім цього, у нашому салоні ми також проводимо у поєднанні з масажем різного роду обгортування – так звані “Body Wraps”.

– Відомо,що  саме обгортування вважаються одним з найкращих  засобів корекції фігури з застосуванням природних компонентів, які  стимулюють власні можливості організму.

– Так, дійсно. Обгортування, крім цього, також мають  особливість справляти зміцнюючу дію на весь організм, та все це завдяки сильній концентрації мінералів та речовин, що містяться у коктейлях обгортувань.

– Які  основні завдання передбачають обгортування?

– Як правило, обгортування застосовують для вирішення найрізноманітніших завдань, але основними є:

Загальні:
• Очищення, детоксикація
• Зменшення ваги, антицелюліт
• Зміцнення,  тонізація
• 4.Антистрес, релакс.

Локальні:
• Тонізація бюсту
• Зміцнення судин та зняття набухання ніг.
• Ревматологічні захворювання та зрушення  опорно-рухового апарату. 
 
Якщо Ви хочете, щоби ваше тіло завжди було  доглянутим, красивим – це якраз для Вас. За допомогою  «Body Wraps» окрім  антицелюлітного ефекту,  шкіра  збагатиться  киснем, покращуючи її дихальні функції. Водночас активізується   обмін речовин, розчіплюються  жирові клітини, стимулюється  робота бета-рецепторів, що сприяє виведенню жирів та зменшенню  набряків. Після  процедури ваша шкіра буде виглядати неперевершеною, а ще  Ви зможете відчутно схуднути  за сеанс. Обгортування у поєднанні з масажем дають  неймовірний результат.

– Дякуємо Вам  за бесіду, дуже цікаву  та корисну інформацію.

Процедури   масажу та  обгортування  «Body Wraps» можна отримати  за адресою :
5921 Sutter Ave,Carmichael, CA  95608
Teл. для запису та консультацій : 916-712-8555

Наталія СОЛОМКО