Знайомі незнайомці: АЛОЕ FOREVER!

0
615
img
img

Чи хотілося би вам зберегти здоров’я та жвавість до глибокої старості? Ключ до цього – профілактичні методи, використання цілющої сили матінки Природи. Алое  з давніх часів допомагало  людству вижити у складних умовах, використовувалося як одне з найбільш ефективніших. Одні називають його Столітником, інші «Лікарем у глиняному горщику». Насправді його назва «Алое деревоподібне». Справа у тому, що у себе на батьківщині, у Південноафриканській пустелі Карра, алое досягає 10 м заввишки та справді нагадує дерево. У домашніх умовах воно виростає розміром  з невеликий кущик та застосовується у різних галузях лікарської практики та у народній медицині. У світі відомо понад 300 різновидів цієї чудової рослини та лише Алое Вера  виявилось найбільш  унікальним за своїми цілющими властивостями Очищувальні, гомеостатичні, імуномодулюючі, протизапальні, регенеруючі та інші властивості Алое Вера  сприяють відновленню, нормалізації життєдіяльності та правильному функціонуванню всіх органів та організму у цілому.

Саме ця рослина  входить до складу продукції Форевер  Лівінг Продактс.(Forever Living Products).

Сьогодні – це найбільша компанія в світі по вирощуванню, виробництву і розповсюдженню продукції з Алое Вера. 

Кожен момент процесу вирощування алое проходить під дбайливим спостереженням персоналу компанії. Це і культивування молодих рослин, і догляд за дорослими рослинами, і своєчасний ручний збір стиглого листя. При виготовленні продукції використовується лише 4-річне листя алое (це період, коли рослина досягає піку своєї біологічної активності). На плантаціях не використовуються хімічні добрива і пестициди.

Відомим фактом є те, що зрізаний листок алое не може зберігатися тривалий час, позаяк в рослині відбуваються  незворотні фізіологічні і біохімічні процеси, пов’язані з втратою значного числа мінеральних речовин, вітамінів і фітогормонів. Найбільшим досягненням компанії є патент по розробці оригінального технічного рішення, яке дозволяє зберігати продукт без втрати природних властивостей. Унікальність технології виробництва гелю алое полягає в його натуральній стабілізації за допомогою вітамінів А і С. Це допомагає уникнути денатурації, тобто руйнування біологічно активних елементів алое, що дозволяє зберегти його природні властивості. Не менш важливий патент належить ФЛП в області «виключення» алойна ( знаходиться в шкірці і діє як алерген).

На заводі «Алое Вера оф Америка», що належить компанії, стабілізується гель і виробляються продукти на основі алое. У той же час компанія є власником заводу по виробництву продуктів бджільництва, які збираються у високогірних степових районах Соноран в Арізоні, в одній з найчистішій та найблагополучнішій місцевості з екологічної точки зору в природі. Це винятково чисті повітря, вода, а також буяння квітучих рослин.
 
Продукція « Forever» є вдалою комбінацією алое та натуральних речовин, яка чудово працює на клітинному рівні, а звідси і надзвичайний результат при використанні.

Сьогодні продукція  цієї фірми з успіхом використовується медиками усього світу для зміцнення  імунної системи дорослих та дітей, для  стабілізації процесів метаболізму(обміну речовин), при лікуванні шлунково-кишкових  та  серцево-судинних розладів, для  усунення наслідків впливу на організм людини  екологічного,перш за все  радіаційного,  забруднення.
 
Це безпечна та ефективна альтернатива сильнодіючим знеболюючим, нестероїдним протизапальним медикаментам, які зазвичай використовуються при таких захворюваннях, як артрит (остео- та ревматоїдний), ішіас, подагра, біль у спині та суглобах. Наприклад, у гелі для суглобів, крім м’якуша алое, містяться добавки з акулячих хрящів (хондроітин сульфат) і панцира ракоподібних (глюкосамін сульфат).А це і є природні компоненти, необхідні для захисту і відновлення хрящової тканини наших суглобів. 
 
На основі чистого соку Алое Вера виробляється також ціла гама косметичної продукції, застосовуючи новітні досягнення в галузі косметології.

До речі, у каталозі продукції  фірми – понад 190 найменувань товарів, таких як:

– напої з Алое  Вера, що виготовлені з стабілізованого гелю Алое Вера;
– біологічно активні  добавки до їжі,виробляються  з натуральних компонентів рослин  та продуктів бджільництва;
– продукти для  корекції ваги та очищення  організму;
– засоби особистої  гігієни та екологічно чисті миючі засоби;
– засоби догляду за шкірою, унікальні косметичні продукти, що мають дієвий ефект завдяки високому вмісту натурального гелю Алое Вера з іншими природними компонентами;
– професійна, гіпоалергенна декоративна косметика Sonya;
– програми правильного харчування, спеціально розроблені для тих, хто хоче мати ідеальну фігуру та при цьому обходитися без виснажливих дієт.

Препарати алое «Forever» можна замовити  та купити  за адресою:
2530 Bell  Street
Sacramento, CA 95821
Tel: 916-834-5045
e-mail:linavelen@gmail.com