COLUMBIA – ЦЕ TRUCK DRIVING SCHOOL ВИСОКОГО КЛАСУ

0
439

truckdrivingschool_451Columbia Truck Driving School була створена з метою навчання водіїв для водіння вантажівок та вантажних автомашин з причепами. Це школа на півдні Чикаго, недалеко від української околиці, де все організовано на високому рівні – від спеціальних програм, висококваліфікованого викладання лекцій до практичних уроків водіння важкого автотранспорту.

Школа запропонувала оригінальне вирішення  проблеми транспортних видатків шляхом навчання та покращення професійного рівня водіїв. Адже водій, який вміє правильно і ефективно використовувати переваги та можливості своєї вантажівки, дозволяє зекономити декілька тон палива на рік, покращити безпеку керування тягачем, зберігати авто в хорошому стані.

Минулого тисня я зустрілася з керівником Columbia Truck Driving School Анею Реньожек і попросила розповісти про школу.

– Наша школа була створена зовсім недавно, але вже зуміла зарекомендувати себе на півдні Чикаго. Ми готуємо водіїв, які мають “звичайний” driven license для отримання CDL. CDL – це комерційна посвідка водія, яка дозволяє керувати вантажним автотранспортом та вантажівками з причепами.

– Як довго студенти вивчають теорію?

– Мінімум чотири тижні. Залежить від того, як часто людина може навчатися: 7 днів, два-три рази на тиждень чи тільки у вихідні дні.

– Аню, а як ви допомагаєте тим, хто володіє мінімальним рівнем англійської? Адже екзамен вони повинні здати англійською, чи не так?

– Columbia – це високий рівень навчання. По-перше, у нас досвідчені і грамотні інструктори, які крім англійської володіють ще й польською та російською мовами. По-друге, нами розроблені тести, максимально подібні до тих, які вимагаються на екзамені, так що навіть студентам, які не володіють англійською, але вивчили тести, не важко здати на перміт. Отже, не так важливо досконало знати мову, як знати добре шлях, яким треба йти до перемоги. І, зрештою, ми дозволяємо здавати екзамен другий і третій раз – поки людина не доб’ється успіху.

– А як бути з практичними заняттями? Чи можна працюючи в іншому місці, ще й вчитися водити трока?

– У нас дуже зручні години навчання: можна вчитися зранку, вдень, ввечері, в будній день чи у вихідні, з 7 ранку до 10 вечора. Для зручності відвідувачів, офіс відчинено з 10 ранку до 9 вечора, в суботу з 10 ранку до 5 години. Ми вважаємо, що зручне розташування офісу, близькість майданчика для водіння троку, технічне обладнання класів, доступність матеріалів для навчання  приваблюють до нас більшість студентів. Крім того, ми маємо гнучкий план оплати навчання (можна платити по частинах) і тому, що наша школа нещодавно відчинила двері, наші ціни – поза конкуренцією.

truckdrivingschool1_200Отже, поспілкувавшись з Анею Реньожек, оглянувши навчальні приміщення та обладнання класів, я зрозуміла, що клієнт та його потреби для цієї компанії – перш за все. В Columbia Truck Driving School водії отримають справжні знання під час лекцій, підвищать свій професійний рівень та поглиблять навики водіння. У школі допоможуть вам з працевлаштуванням і з задоволенням спостерігатимуть подальшу діяльність свого тренованого та кваліфікованого персоналу.

Запрошуємо і наших українців до навчання в Columbia Truck Driving School. Нагадуємо, щоб отримати посвідку водіння троків завсім не потрібно мати громадянство чи “зелену карту”. Нагадуємо адресу школи: 5028 S. Archer Ave. Chicago, IL 60632, тел. (773) 474-3760.

Ольга РУДА
«Українське Слово»