САЛОН «EYE Q OPTIQUE» – ЦЕ СТИЛЬ, МОДА І ЗБЕРЕЖЕИЙ ЗІР!

0
672
img

У більшості людей окуляри завжди викликали винятково негативні асоціації. Вони сприймалися як необхідний засіб, що спотворює обличчя, і багато хто соромився їх носити, погіршуючи свій вже до того ослаблений зір. Скільки образливих прізвиськ придумано для тих, хто змушений користуватися окулярами! Особливо нам діставалося в школі… Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася, і окуляри стали одним з тих маленьких аксесуарів, які можуть створити хороший імідж і підкреслити наш індивідуальний стиль. Правильно підібрані окуляри надають обличчю ділового виразу, значущості й авторитетності. Багато людей з абсолютно нормальним зором носять окуляри, щоб виглядати солідніше. Ось він, зоряний час “очкариків”!

У серпні відзначає свій перший ювілей салон оптики “Eye Q Optique”. Напередодні святкувань я вирішила завітати до цього сучасного салону, поспілкуватися з власниками Браєном і Нарміною та заодно перевірити свій зір у лікаря-оптометриста Алли Малішкевич.

Вже втретє відвідую “Eye Q Optique” та кожного разу мене приємно дивує поєднання вишуканого дизайну з простотою і чистотою ліній. Затишний і сучасний, світлий і яскравий – салон оптики приваблює багаточисельних покупців, які назавжди залишаються його постійними відвідувачами і друзями. Тут найвибагливіший модник знайде для себе оправи з багатьох країн світу, на будь-який смак  і на будь-який бюджет.

Розмовляючи з Нарміною та лікарем-оптометристом Аллою Малішкевич, я зрозуміла – вибір окулярів серйозна справа. Адже неправильно підібрані окуляри можуть спричинити погіршення зору, швидку втомлюваність очей і різноманітні очні захворювання. З чого почати? Звичайно, з розмови з фахівцем. Без консультації з лікарем вибирати собі окуляри не можна!

Перевірка зору – швидка й зовсім безболісна процедура. Вона проводиться в кілька етапів: зір перевіряється на авторефрактометрі (де оцінюється його об’єктивна гострота, наявність або відсутність астигматизму), у випадку контактної корекції додатково визначають параметри роговиці. Після цього, коли отримані результати обстеження, за допомогою наборів лінз, пробної оправи й проектора знаків проводиться суб’єктивний підбір окулярної корекції. Оптометрист послідовно міняє лінзи в оправі, домагаючись максимальної чіткості зору й зручності носіння подібних окулярів.

Лікар-оптометрист також допомагає вибрати марку й тип лінзи для окулярів (лінзи бувають прозорі, пофарбовані и фотохромні). Які обрати –  вирішувати вам. Фотохромні (“хамелеони”) є найбільш універсальними: якщо використовувати їх щодня, то відпаде необхідність у сонцезахисних окулярах.

Консультанти салону також продемонструють вам оправи, які підходять для даних лінз. У “Eye Q Optique” їх асортимент дуже широкий – і по типу, і за формою оправ, і за різноманітністю фірм, і за ціною. Окуляри як аксесуар можуть вигідно підкреслити імідж або, навпаки, усе зіпсувати. Строката пластикова оправа в поєднанні з діловим костюмом буде виглядати безглуздо, а важка рогова оправа на обличчі молодої дівчини – недоречно.

Лікар-оптометрист салону “Eye Q Optique” Алла Малішкевич підкреслює: навіть коли немає жодних проблем, зір потрібно перевіряти щороку. Особливо важливо звертатися до оптометриста людям після 40 років та дітям. У цей час обов’язково перевірити зір дітей перед школою для того щоб, у випадках коли це необхідно, призначити лікування та підібрати окуляри. Не можна самому підбирати окуляри у звичайних магазинах людям з пресбіопією (хвороба старшого віку, коли кришталик втрачає свою природну еластичність і людина потребує окуляри для читання або для близьких відстаней). Правильно підібрати окуляри та контактні лінзи вам допоможе тільки лікар-оптометрист, щоб не погіршувався зір.

Зараз, у сучасному світі багато людей має справу з комп’ютерами, більшість з нас дуже багато часу проводить перед моніторами. А за словами оптометриста Алли Малішкевич, порушення зору часто виникає від тривалої роботи за монітором. Адже працюючи за комп’ютером наш погляд ретельно фіксується на екрані і частота кліпання різко зменшується (за деякими даними, людина за монітором кліпає в 10-15 разів рідше, ніж звичайно), що призводить до пересихання поверхні ока. Тому дуже важливо час-від-часу звертатися до фахівця, щоб перевірити зір та сухість очей.

Для тих, хто категорично проти окулярів, лікар-оптометрист допоможе підібрати і навчить користуватися контактними лінзами. Особисто я  завжди буду вдячна тому лікарю, який багато років тому продемонстрував мені контактні лінзи. Сьогодні важко уявити життя без них. До того ж, можна завжди вибрати кольорові лінзи, щоб підсилити або змінити колір очей.

У салоні “Eye Q Optique” приймають більшість видів страховок, Medicate та Medicare. Тут існує гнучка система знижок та безкоштовні оправи для пенсіонерів. А з нагоди святкування першої річниці відкриття салону, при купівлі однієї оправи – другу отримаєте в подарунок. Завітайте до салону “Eye Q Optique” і самі переконайтеся у його перевагах над звичайними магазинами оптики. Кожний з вас залишиться задоволеним покупкою та рівнем обслуговування!

Адреса “Eye Q Optique”: 722 S. Buffalo Grove Rd., Buffalo Grove, IL 60089, тел: 847.947.8875.