“UVITА” ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ДО ПЕРЕМОГИ

0
796

ЄДИНА В НАШОМУ ШТАТІ КОМПАНІЯ З УНІКАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ МЕДСЕСТЕР

uvita1_300Вже давно відійшли у минуле ті часи, коли нашим іммігрантам доводилося працювати на найнижче оплачуваних та найважчих роботах. Останнім часом новоприбулі українці мають можливість вчитися, підтверджувати свої дипломи, удосконалювати англійську мову і працювати нарівні з американцями в різних сферах економіки.

У цьому їм допомагають різноманітні навчальні центри, школи, коледжі та інститути. Як розібратися у цьому потоці інформації? Де знайти навчальний заклад, який насправді допоможе вам добре вивчити англійську мову та отримати американську ліцензію? Хто допоможе підтвердити свій диплом з України і надасть можливість працювати за спеціальністю?

Щоб отримати відповіді на ці та інші питання я завітала до компанії “UVITA”, яка допомагає вихідцям із країн колишнього Радянського Союзу вивчити англійську мову на найвищому рівні та отримати ліцензію медичної сестри (RN). “UVITA” – це єдина в Сполучених Штатах школа, яка має власну програму для медичних сестер, розроблену колективом викладачів та спеціалістів і сертифіковану відділом освіти в Illinois. Також, “UVITA” – це колектив високоосвічених професійних викладачів та адвокатів. Компанія чудово зарекомендувала себе в якості навчального закладу, який пропонує комплексну підготовку медсестер, що отримали медичну освіту за межами США. Особливо це стосується вихідців з України, для яких мрія працювати медсестрами в госпіталях Америки на сьогодні стала реальною.

Загальновідомо, що медсестра в Америці – це виключно високопрофесійний медик, котрий приймає пацієнтів, консультує, одним словом, більш як на 50 відсотків виконує функції лікаря. Цікаво, що в Сполучених Штатах, згідно статистичних даних, на одну медсестру припадає чотири пацієнти. Її зарплатня становить від 50 до 70 тисяч на рік.

Майже півроку тому на сторінках “Українського Слова” ми розповідали про цей унікальний навчальний заклад і цього разу я звернулася до президента, засновника та керівника компанії “UVITA” Вікторії Плебанович з проханням поділитися новинами та успіхами студентів.

– Пані Вікторіє, що нового відбулося за останні місяці в компанії “UVITA”? Ваш навчальний заклад є одним з найкращих на теренах Іллінойсу і, як мені відомо, Ваші студенти отримують найкращі результати.

– Почнемо з того, що наші студенти успішно здають екзамени і отримують ліцензії. Наші студентки Ніна Т., Оксана Г. та Раса М. отримали ліцензії медсестри і їм одразу ж запропонували хорошу роботу. Це ще раз доводить те, що наша програма працює і дає надзвичайні результати.

– Давайте нагадаємо нашим читачам, чим займається Ваш навчальний заклад…

– “UVITA” – це навчальний центр, який готує лікарів та медсестер до іспитів на отримання ліцензії медсестри (RN). Компанія “UVITA”, заснована в 2005 році, – це єдина в Чикаго школа, яка має свою програму для медичних сестер, сертифіковану відділом освіти в Illinois. Також, компанія “UVITA” –  це колектив високопрофесійних викладачів. Ми добре зарекомендували себе в якості навчального закладу, який пропонує комплексну підготовку медсестер, що отримали медичну освіту за межами США.

Сьогодні для українців випала досить рідкісна історична можливість легального працевлаштування в США за своєю спеціальністю, до того ж на престижну й добре оплачувану роботу. Ідея створення нашого Центру базується на основі індивідуального професійного репетиторства.

Наголошуємо, що ця ліцензія є обов’язковою не лише для іноземних медичних сестер, а й для американських, які після отримання диплома про освіту завжди складають іспит, щоб мати право працювати.

– Повернемося до початку розмови про результати, яких ви досягли за цей час. Чим Ваш навчальний центр відрізняється від інших? У чому секрет Вашого успіху?

– Чому ми такі унікальні? По-перше в тому, що нам належать програми англійської мови – це чотири рівня підготовки до TOEFL (успіхи по TOEFL абсолютно феноменальні). Ми маємо авторське право і на програму з англійської мови, і на програму з підготовки студентів до здачі на ліцензію медсестри. Студенти приходять з різним рівнем знань, але основне – у них є бажання вчитися. Ці програми від початку і до кінця приводять студентів до перемоги, до успішної здачі екзаменів. Найголовніше те, що отримавши ліцензію, наші студенти одразу ж отримують роботу.

– Тобто, Ви ще й допомагаєте Вашим студентам працевлаштуватися?

– Що стосується питань працевлаштування, то наш Центр гарантує робочі місця усім своїм ліцензованим медсестрам. Ми маємо свою компанію “UVITA Staffing & Placement, LLC”. Вона гарантує роботу в найкращих лікарнях Чикаго з високою зарплатою та усіма бенефітами. Це дуже важливо, тому що при усьому попиті на медсестер в США, влаштуватися на роботу не так вже й легко, тому що вимоги до ліцензованих медсестер дуже високі. Тому наші студенти знають, якщо вони вчаться у нас, здають екзамени – робочі місця їм гарантовані, тому що “UVITA” навчає як здати екзамени і готує до майбутньої роботи.

– Чи пов’язані теоретичні заняття з практичними навиками?

– Так, у нас відкрито факультет практичних занять, який дає можливість нашим студентам зрозуміти, що підготовка до екзамену і практичні навики, це все взаємопов’язано і надзвичайно важливо. Практичні заняття у нас проводять ліцензовані медсестри та лікарі, що дає можливість студентам якнайшвидше здати екзамени та влаштуватися на роботу.

– Пані Вікторіє, наскільки фінансово доступне навчання у вас?

– Ми маємо зручні фінансові плани, а також студенти з низьким доходом і ті, що втратили роботу можуть отримати допомогу від штату.

– Чим “UVITA” відрізняється від інших навчальних закладів, які готують до здачі на ліцензію медсестри?

– Багато шкіл хотіли б конкурувати з нами, але ніхто не може зрівнятися з нашим рівнем. Ще жодна школа не підготувала студентів до успішної здачі на ліцензію медсестри. Ми маємо свою унікальну програму і той, хто слідкує за новинами у вашій газеті помітили, що наші студенти успішно здають екзамени.

– “UVITA” працює тільки в Чикаго чи й у інших штатах Америки?

– У нас є ще філіали в Каліфорнії: у San Jose та Sacramento.

– Хто може навчатися у Вашому Центрі? Чи існують якісь обмеження?

– Кожен, хто має диплом медсестри, лікаря та досвід роботи за спеціальністю.

– Чи важко, все-таки, вчитися і здати екзамен?

– Насправді, досить-таки складно. Але наші високопрофесійні викладачі дають знання та навчають тактиці здачі екзамену на отримання RNs – медсестри широкого профілю. Ще раз згадаю, що нашим Центром розроблено ексклюзивні навчальні програми, які допомагають кожному (!) здати іспити на ліцензію медсетри. У нас викладають сертифіковані лікарі, кандидати наук та ліцензовані медичні сестри. Наші викладачі англійської мови мають вищу степінь підготовки (Masters Degree and TOEFL). Хочу зазначити, що тільки у нас є 4 рівні підготовки до екзамену TOEFL IBT та 6 рівнів підготовки ESL. “UVITA” являється і автором цих програм – студенти можуть прийти до нас з різним рівнем знань і ми гарантуємо успішну здачу екзаменів.

Графік занять доволі гнучкий, що дозволяє нашим студентам навчатися і працювати. У нас винятково високопродуктивні класи, що включають у себе 10-місячну, 5-місячну програми та короткий курс підготовки до двох екзаменів NCLEX (медичний) і тесту з англійської мови TOEFL, які потрібні для отримання ліцензії медсестри.

Наша програма – свого роду єдина і унікальна в США. Ми вважаємо своє завдання виконаним лише у тому випадку, коли наша медсестра з американським дипломом працевлаштована.

– Чи не могли б Ви розповісти більше про свою нову програму, яка готує лазерних спеціалістів?

– Так, ми насправді розробили нову програму для лікарів, медичних сестер, фельдшерів, косметологів та естетишин. Вона являться єдиною програмою Середнього Заходу, яка має 40, 60 та 100 годин.

Чим цікава ця програма? Вона допомагає здобути нову сучасну спеціальність, яка дає можливість людям працювати в Medi Spa, відкрити свій бізнес, пов'язаний з лазерними технологіями в естетичній медицині. В сучасному суспільстві спостерігається бурхливий розвиток косметології та пластичної хірургії. Це пов’язано зі стрімким розвитком науково-технічного прогресу та збільшенням вимог до естетики зовнішнього вигляду в Америці та усьому світі.

Водночас естетична лазерна медицина допомагає нам розв’язати проблеми старіння. Вона робить нас молодшими, привабливішими, успішними в бізнесі та щасливими в особистому житті. Ми вчимо студентів, як стати лазерними спеціалістами і бути успішними у роботі, яку вони виконуватимуть. У нас ви використовуватимете найновіше лазерне обладнання і зможете навчитися працювати з ним. Під час навчання ви побачите такі прилади, які важко знайти навіть на міжнародних конференціях та виставках. Також, ми пропонуємо індивідуальний лазерний курс, курс “Директор MediSpa”, відкрито факультет удосконалення (тільки для MD., RN.).

Наша лазерна програма міжнародна – сюди приходять багато лікарів та медсестер з різних країн. Для них це додаткові знання, для того щоб повернувшись до себе додому, вони змогли б відкрити свої лазерні клініки, допомагати своїм пацієнтам та мати хороші прибутки.

– Цікаво, а яке враження у самих студентів-медиків про навчання в Центрі “UVITA”?

– Микола Д.: треба відзначити, що викладання тут ведеться на дуже високому, професійному рівні. Індивідуальний підхід до кожного з нас, значна увага приділяється не тільки теорії, але й практичним заняттям. Дуже багато доводиться складати тестів, іноді не вистарчає часу на підготовку. Але викладач так доступно і детально доводить до нас матеріал, що все зрозуміло в класі. Звичайно, 2-3 години в день на домашні завдання треба виділяти. Хоча на Україні в мене і був диплом про медичну освіту, але “UVITA” дала мені шанс повернутися до улюбленої роботи і, я сподіваюся, до стабільних заробітків.

– Яна П.: Вчитися тут зовсім не легко, а часом і справді тяжко. Проте, мені подобається вчитися тут. По-перше, хороша, дружня атмосфера – професійні викладачі будуть пояснювати матеріал, поки він не стане доступним і зрозумілим. По-друге, викладання на такому високому рівні, що я здала екзамен з TOEFL вже через три місяці. Наш викладач пан Юлій так доступно і цікаво пояснює, що ми вивчаємо 3-річну програму медичного коледжа за 10 місяців. Чи є домашні завдання? Якщо уважно слухати і працювати тут, тоді вдома лише доведеться повторити, закріпити матеріал.

– Діля Р.: Дуже подобається і програма, і викладачі. Але як було важко спочатку! Та  добре те, що можна сто раз перепитати і викладач пояснюватиме до того часу, поки всі не зрозуміють. Я дізналася про цей навчальний заклад з реклами і ні хвилини не жалкувала, що доля привела мене сюди. Тут зустріла хороших друзів, і знаю, що моя мрія працювати за спеціальністю стане реальною.Особисто для мене надзвичайно важливим стало вивчення англійської мови – адже попереду екзамен TOEFL. Дякуємо засновникам Центру за їхню роботу і допомогу!

– Жанета П.: Хочу похвалитися, що я вже здала TOEFL. Дуже хороші викладачі. В Америці важливіше навіть не знання, а вміння здавати екзамени і тести. Ось цього і вчить “UVITA” – уникати підводних рифів і вільно плавати в океані знань.

– Пані Вікторіє, а що б Ви хотіли побажати читачам “Українського Слова”?

– Я запрошую до нас усіх медичних сестер, фельдшерів, лікарів, косметологів з України. Приходьте до нашої школи, де Вам гарантовано успіх.

Ми також побажали Центру “UVITA”  багато нових студентів та успіхів у реалізації програми професійної підготовки медичних працівників для США. Нехай Вам щастить у всьому і до зустрічі!

“UVITA” запрошує усіх медичних сестер, які мають намір підвищити свій професійний рівень, скористатися цим унікальним шансом поліпшити своє матеріальне становище.
Тел. 847-279-7963

Ольга РУДА