ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ – ЦЕ ILLINOIS DENTAL CENTER

0
665

Той хто думає, що все розвивається за інерцією, приречений. У нинішньому світі спеціальні навички чи вміння (юрист, стоматолог, косметолог тощо) – це лише перепустка на ринок. Лікар Якоб Лейк, який перший з останньої хвилі еміграції отримав ліцензію лікаря-стоматолога, вирішив створити стоматологічну клініку за найкращими світовими зразками. І добився свого, заснувавши на теренах нашого штату Illinois Dental Center, який має бездоганну репутацію і за рівнем лікувально-діагностичної апаратури та налагодженості лікувального процесу входить до одного відсотка найкраще обладнаних стоматологічних офісів Америки.  За професіоналізм і громадські досягнення лікар Якоб Лейк внесений до всеамериканської книги «Хто є Хто». Його мета – все, що повсякденно роблять в Центрі, повинно стати еталоном лікарської турботи про людей у всьому світі. Його завдання – покращення життя людей, повертаючи відчуття впевненості в собі тим, хто страждає захворюваннями чи відсутністю зубів.

У клініці Illinois Dental Center не прагнуть врятувати світ. Тут допомагають людям краще жити – подобатись, усміхатись, цілуватись, насолоджуватись їжею, працювати та просто спілкуватись між собою. Здорові зуби – це не привілеї, а право кожної людини від народження і високопрофесійні фахівці допомагають реалізувати це право. Крім професійності їх надзвичайність полягає в креативності, продуктивності, енергійності, життєрадісності, вірності, чесності, люб’язності, почутті гумору та врівноваженості. Сьогодні наша розмова з лікарем-стоматологом клініки Віктором Павличем.

– Вікторе, я вже знаю, що ти українець, родом із Закарпаття, але розкажи трохи більше про себе.

– Я народився в Хусті (Закарпатська область), виріс в Ужгороді, а до Сполучених Штатів приїхав по «зеленій карті» в 17 років з мамою. Закінчив Wilbur Wright College, після чого поступив до University of Illinois at Chicago, закінчив бакалаврат з біології і біохімії. Пізніше навчався в College of Dentistry, Loyola University (підвищував кваліфікацію). Після закінчення мене запросили на посаду професора UIC, Loyola University і Tafts (Бостон), з якими я співпрацюю по сьогоднішній день.

–  Чому ти вирішив працювати саме в клініці лікаря Лейка?

– Кажучи правду, перед тим, як визначитися, я ознайомився з декількома стоматологічними клініками. Та Illinois Dental Center сподобався мені найбільше. Чим? Найсучаснішим обладнанням, спеціалізацією в імплантології, відношенням та чуйним ставленням до кожного пацієнта. У клініці свідомі того, що стоматологів, як і стоматологічних установ, є багато, що при всьому своєму бажанні не можливо вилікувати усіх пацієнтів, що у кожного лікаря чи у кожної клініки є та будуть свої пацієнти.

Водночас ми розуміємо, що стоматологічне лікування має таку широку гаму лікарських підходів та методів лікування, що не те що в одному місті, але й у світі важко знайти двох лікарів чи дві клініки, де ці погляди чи клінічні рішення будуть однаковими. Це стосується i технологій лікування, й інвестицій в обладнання та діагностичну апаратуру. У Illinois Dental Center все це на найвищому рівні. Тут усе налаштовує лише на приємні емоції: привітний персонал, окремі кабінети, в яких з кожним пацієнтом працюють лікар та асистент, пунктуальний прийом у зручний для пацієнта час.

–  Чим ваша клініка відрізняється від інших стоматологічних установ?

– Крім основного офісу на Dundee Rd. в Wheeling, Illinois Dental Center має ще три філіали: в Mundelein та два в Chicago. Процес лікування пацієнтів і його результат забезпечує спільна злагоджена робота висококваліфікованих лікарів-стоматологів. Завдяки вузькій спеціалізації наші спеціалісти мають можливість постійно підтримувати та підвищувати рівень своїх знань та кваліфікаційних вимог на основі найновіших досягнень світової та європейської стоматології.

Успішні результати лікування можливі лише за умови одночасного поєднання цілої низки факторів, а саме: висококваліфікованих фахівців, відповідного обладнання, інструментів, матеріалів, технологій тощо.

Вибравши чи не найдорожче у світі діагностичне та лікувальне обладнання, ми зважали на результати наукових досліджень, багаторічні традиції виробників стоматологічного устаткування та досвід зарубіжних колег. Саме у цьому випадку, дороге асоціюється насамперед із безпечним та надійним, а вже потім з красивим і привабливим.

–  Хто приймає рішення про план лікування: які коронки чи мостики вибрати, чи потрібні імпланти і т.п.?

– Ми пропонуємо пацієнтам план лікування, який вважаємо найбільш оптимальним, чи навіть ідеальним саме з медичної точки зору. Зокрема, ми не обточуємо живих неушкоджених зубів задля створення опори для мостоподібного протезу, а віддаємо перевагу імплантації в ділянці втрачених зубів як біологічно більш виправданому і ощадливому, хоча й дещо дорожчому методу лікування. Рішення щодо необхідності та послідовності будь-якого лікування приймається лікарем спільно з пацієнтом, однак вибір найбільш відповідного матеріалу та технології у процесі лікування покладається виключно на лікаря. Ми беремо на себе відповідальність щодо постійного спостереження за станом зубів, динамікою виздоровлення, вчасним виявленням та лікуванням нових захворювань у своїх пацієнтів. Щопівроку ми запрошуємо пацієнтів на профілактичні огляди та професійну гігієну.

– Що можеш розповісти про обладнання клініки?

Обладнання у нас дійсно найновіше і найсучасніше. Для діагностики використовуються:

ортопантомограма – панорамний рентгенівський знімок, який має велику діагностичну цінність, оскільки одразу інформує про стан усіх зубів верхньої та нижньої щелепи;

цефалограма – рентгенівський знімок голови, який разом з ортопантомограмою є необхідною діагностичною передумовою для постановки діагнозу у ортодонтичних пацієнтів;

пристрій для лазерної діагностики карієсу, який дозволяє виявляти приховані вогнища карієсу; внутрішньоротова відеокамера, завдяки якій пацієнт може побачити на екрані збільшене зображення своїх зубів та співставити дані лазерної діагностики з видимими дефектами. Використовуємо цифровий рентген, який у десятки разів менш шкідливий, ніж звичайний.

Під час консультації аналізуються та коментуються рентгенограми, виявляються і пояснюються на фантомі причини виникнення захворювань зубів, моделюється на комп’ютері клінічна ситуація та визначається план лікування.

– Вікторе, ти закінчив такі престижні навчальні заклади, працюєш професором, на практиці приміняєш своє вміння… Чи плануєш ще вчитися?

– Це неправильна думка, що до 25 років треба прийняти дуже велику дозу знань, а потім жити цим багажем усе своє життя. Сьогодні, щоб тримати руку на пульсі подій у будь-якій сфері, потрібно вчитись безперервно.

– А кому найбільше завдячуєш своїми успіхами?

– Своїй мамі Олі, яка завжди мене підтримувала, допомогла закінчити стоматологічну школу. Мама і сама постійно вчиться і досягає поставленої цілі – отримала диплом косметолога, потім агента по продажі нерухомості, а сьогодні вчиться на брокера. Дуже дякую їй за все. Запрошую усіх своїх земляков-українців до Illinois Dental Center. Слідкуйте за своїм здоров’ям, звертайтеся до нас – ми завжди раді допомогти вам.

Прощаючись з Віктором Павличем та привітним персоналом стоматологічного Центру, я переконалася, що це клініка, яка має свою філософію та вироблені пріоритети стоматологічного лікування.

Це клініка, орієнтована на сімейне лікування.

Це клініка, у якій проводять усі види стоматологічного лікування як дорослих, так і дітей.

Це клініка, у яку може потрапити і залишитись кожен, адже лише переступивши поріг установи, пацієнт отримує об’єктивну та неупереджену інформацію щодо технологій лікування, кваліфікації лікарів та їх післядипломної освіти, рівня дезінфекції та стерилізації, плану лікування, його вартості та очікуваних результатів.

Це клініка, яка поважає та цінує своїх пацієнтів, бо завдяки їм може утримувати високі стандарти лікування.

Це клініка, де приймають усі страхівки і надають безпроцентне фінансування

  Нагадуємо адреси Illinois Dental Center:
3074 W. Route 60, Mundelein, IL 60060      (847)970-7070;
309   E. Dundee Rd., Wheeling, IL 60090    (847) 229-1700;
2806 W.Devon Ave., Chocago, IL 60659      (773)973-1100;
6051 W. Belmont Ave., Chocago, IL 60634 (773) 836-1000.

Ольга РУДА,
“Українське Слово”