STONE MASTER CHICAGO ПЕРЕТВОРИТЬ ВАШ БУДИНОК НА КАЗКОВИЙ ПАЛАЦ!

0
517

5_300Історія тісних взаємин між людиною і каменем сягає ще тих часів, коли нащі пращури досить довгий період часу жили в кам’яному віці, коли камінь давав їм майже все: житло, вогонь, знаряддя праці, зброю, прикраси… Натуральний природний камінь тисячоліттями справно служив людині. З нього зводилися чудові будинки, ним оброблялися розкішні інтер'єри. І в наші дні, коли людство звернулося до вікових традицій оздоблення, декоративний камінь користується великою популярністю в архітекторів, дизайнерів, будівельників-професіоналів та приватних замовників.
 
Естетичні можливості декоративного каменю дійсно безмежні. Завдяки своїй надійності і міцності, різноманітності кольорів і фактур, широкому асортименту виробів, які можна з нього виготовити, декоративний камінь займає гідне місце в будь-якому інтер'єрі.
 
Відома в Чикаго та далеко за межами нашого міста дизайнерсько-будівельна фірма Stone Master Chicago пропонує своїм замовникам декоративний камінь з Центральної Європи та цікаві, оригінальні проекти оздоблення фасадів будинків, внутрішніх приміщень, кухонь, барних куточків та багато іншого. Компанія, яка успішно працює із замовниками вже понад 10 років, допоможе кардинально змінити ваш дім з допомогою нових арок та колон, сходів та поручнів, полиць та фонтанів.
 
Сучасні технології оброблення дозволяють виготовляти з каменю нестандартні облицювальні елементи будь-якої конфігурації, в тому числі і декоративні композиції – від античної архаїки до постмодерна. Stone Master Chicago використовує у своїй роботі декоративні елементи “Sagitarius”, “Antica”, “Gracia”, “Shells”, “Gypsum bracket”, “Sconce”, “Travin” та багато інших.
 
4_300Хто з нас не прагне змінити своє житло на краще, перетворити його на неповторний куточок, неповторну фортецю? Фірма Stone Master допомогла тисячам замовників перетворити свої мрії в реальність. Разом з тим, не можна не згадати, що камінь – це природний та екологічно чистий продукт, який не важко встановити і легко очищувати від пилу та бруду.

Природна різнобарвність, неповторна фактура, довготривалість, стійкість до вологи і тепла – далеко не весь перелік тих переваг, якими володіє камінь. Використання декоративного каменю, незалежно від місця його застосування, допоможе вам внести у ваш Дім атмосферу розкоші, елегантності та оригінальності.

Для наших читачів нагадаємо адресу фірми Stone Master Chicago:
6738 W. Belmont Ave., Chicago, IL 60634
Tel: (773) 286-8287
www.stonemasterchicago.com