СУПЕР CHRISTMAS PARTY ТА НОВИЙ РІК З “UN CLUB”!!!

0
292
img

25 та 31 грудня один з найпопулярніших в Чикаго та околицях “UN Club” запрошує усіх на святкування Руздва та Нового 2010 року! Святково прибраний зал, найулюбленіші мелодії, величезний вибір коктейлів… і море радості, сміху та музики! Чарівні танцюристки, екзотичні танці та можливість знайти нових друзів, зустріти старих знайомих. Вас очікують призи та несподівані подарунки!

Нічні клуби – феномен двадцятого століття. Сучасні клуби пройшли довгий шлях від елітарних американських джазових закладів двадцятих років до масової індустрії, яка дає право кожній людині на якісний відпочинок. Сьогодні важко уявити собі нічний клуб без діджея. Саме розвиток діджеєнгу у 1906 році і дав поштовх до поширення нічних клубів.

Танці під музику, яку створював діджей, увійшли у норму життя американців ближче до п’ятидесятих років 20 століття. Такі танці стали популярними не тільки в Америці, але й у Європі. У ці ж роки у Франції з’явилась назва – дискотека, нічний клуб у якому головне – це музика вінілових платівок й танці під неї. Дискотека стала одним із найпоширеніших видів клубного життя.

“UN Club” з самого початку свого існування (нещодавно нічний клуб відсвяткував свою 10-у річницю) завоював серця чикагівців різного віку та різних уподобань. Тут можна приємно відпочити з компанією, відсвяткувати день народження, випускний, підвищення на роботі чи заручени. Перетворити будь-яке свято на цілий феєрверк розваг, танців, музики, пригостити друзів екзотичними напоями – вам допоможе обслуговуючий персонал “UN Club”.
 
Блакитне світло, що панує у всьому залі, від безлічі ультрафіолетових і неонових ламп додає контурам залу якусь нереальність, а музика супроводжується різнокольоровими променями, які фокусуються на танцювальному майданчику. Зручні диванчики, різноманітні секції, VIP та окремі столики для двох – чудове місце для відпочинку на усі смаки та усі випадки життя. Власник клубу, Білл, завжди йде вперед з вимогами часу і постійно організовує цікаві вечірки, де кожний зможе почути свої улюблені мелодії, повеселитись з компанією друзів, або просто відпочити.

Тож відсвяткуйте Christmas та Новий рік в “UN Club” і гарантую – ви не пожалкуєте! Тут кожний знайде для себе найкращий куточок, а, можливо, і найкращих друзів.

Адреса “UN Club”: 3548 N. (Des Plaines) River Rd., Franklin Park, IL 60131, телефон для інформації та замовлень: (847) 217-9094, (847) 233-9091, веб-сайт – www.unnightclub.com.
   
Всім хорошого відпочинку!

Ольга РУДА, “Українське Слово”