MoneyGram подарує телефонну картку кожному, хто зробить грошовий переказ до України напередодні свят

0
620

mglogo_250                           

 

 

Contact: Zainab Ali 
Phone:  (303) 250-0854
zali@moneygram.com

Міннеаполіс, Міннесота, 15 жовтня, 2007 року – На честь наступаючих свят, компанiя MoneyGram подарує безкоштовні телефонні картки всім своїм клієнтам, які відішлють гроші в Україну.

Під час цієї акціїї, яка буде проходити з 1-го листопада по 1-ше грудня 2007 року, п’ятихвилинні телефонні картки отримають ті клієнти, які відішлють гроші до України, Росії, Румунії, Болгарії та інших країн СНД з близько 70-ти пунктів обслуговування MoneyGram, розташованих у США та Канаді. 

“Напередодні свят, MoneyGram подарує нашим клієнтам безкоштовні телефонні картки кожного разу, коли вони надсилатимуть гроші до України, що дозволить поспілуватися з рідними по той бік океану довше”, говорить Наталiя Темнiкова, спецiалист компанiї MoneyGram з маркетингу Схiдної Європи. “Для багатьох, звуки дому зроблять ці свята особливими.” 

Агенти MoneyGram, які беруть участь в цій акції, розташовані в Нью-Йорку, Лос Анжелесі, Чикаго, Сан Франциско, Сакраменто, Бостоні, Філадельфії, Майамі та Торонто. MoneyGram нараховує біля 11,300 пунктів обслуговування у Східній Європі, в яких можна отримати гроші. Щоб знайти агента в зручному для вас пункті обслуговування в США, завітайте на сайт  http://promo.moneygram.com/EEPhoneCard  або телефонуйте за номером 1-800-MONEYGRAM (1-800-926-9400). 

Для отримання повної інформації, дивіться постери в пунктах обслоговування, або на сайті http://promo.moneygram.com/EEPhoneCard.

Про MoneyGram
Компанiя MoneyGram є свiтовим лiдером в галузі мiжнародних грошових переказiв, що спрямовує свою діяльність на надання надійних та зручних послуг виконання платежів, які включають в себе грошові перекази. Міжнародні грошові перекази MoneyGram надають можливість безпечно відсилати та отримувати гроші по світу всьго за 10 хвилин (залежно від графіку роботи агента). Світова мережа MoneyGram нараховує бiльше 125,000 пунктiв обслуговування грошових переказів в 170 країнах та регіонах свiту. Зручна та надійна мережа включає продавців, міжнародні поштові відділення та фінансові установи.