КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

0
462

Бути моделлю – мрія багатьох дівчат, хлопців, які прагнуть, щоб їх врода була по-справжньому оцінена. Глянцеві журнали, солідні гонорари, престиж та визнання – всього цього достатньо, щоб запаморочити голову навіть найскромнішій дівчині.
Бути моделлю – складна робота, але перспективна. У дівчат і хлопців з’являється певне коло спілкування, їх оточують цікаві люди, знаходять собі наречених. Моделі стають зірками шоу-бізнесу, кіно і телебачення.
Модель – це людина прекрасна як зовнішньо, так і внутрішньо, позаяк у моделях виховують кращі якості, вчать їх не лише бути в найкращій фізичній формі, а й розвиватися інтелектуально, збільшувати культурний рівень, бути відповідальним за свою роботу. Нарівні із зовнішніми модельними якостями, неабияке значення мають любов до мистецтва, пунктуальність, акуратність, відповідальність, відкритість та гуманність. Всі ці якості зібрані в одній людині допомагають досягти бажання і реалізуватися в модельному бізнесі. Для цього, мабуть, і створено ряд шкіл і різноманітних салонів краси, які сприяють  нам  у досягненні наших особистих ідеалів краси.
Однією с подій тижня стало відкриття модельної школи Star Model School в українській околиці. Вечір розпочався з презентації косметики  екстравагантного візажиста Гернана Рівери (Hernan Rivera). Кожна красуня мріє оволодіти мистецтвом накладання макіяжу. То в цьому вам особисто допоможе Гернан під час навчання.
Головним спонсором вечора був відомий чиказький бренд «Акіра» (нещодавно презентували свою весняну колекцію для справжніх модників і модниць нашого Чикаго).
Сенсацією вечора стала присутність найвідомішого дизайнера латинського походження Джеймса де-Колона (James DE Colon). Ця неймовірно талановита людина зуміла довести людству, що дизайнерами не стають – ними народжуються.
«Я віруюча людина і думаю що з Богом не має нічого не можливого у житті», – поділився секретом успіху законодавець американської моди.
На відкриття модельної школи Star Model School була також присутня Арабел Альва Росалес (Arabel Alva Rosales) – виконавчий директор Latino Fashion Week, Джон Коні (Jon Coney) – представник знаменитого чиказького бренду «Акіра». Не обійшлося також й без моїх друзів – фотографів Міли Самокіної та Стіва Стара.
Навчання у модельній школі Star Model School розпочинається з 5 березня. За більш докладною інформацією ви можете звернутися за телефоном: 773 733 7152.
Запрошуються  хлопці і дівчата віком від 13-25 років. Не упустіть шанс! Дайте вашій дитині можливість набути впевненості в собі саме у нашій школі! Не бійтеся приходити в модельний бізнес, адже він дає багато корисного, зокрема, розвиває особистість, виховує впевненість та комунікабельність, збагачує жіночність та шарм кожної дівчини, долучає до прекрасного хлопців. І пам’ятайте: найкраща краса та, що дана вам природою!
Адреса студії: 815 N.Ashland Ave.Chicago, IL 60622