ОЙ, НЕ БУДУ СУМУВАТЬ – БУДУ ВЕСЕЛИТИСЬ!

0
623

УКРАЇНСЬКИЙ БАР І СПОРТИВНИЙ КЛУБ В ЦЕНТРІ ЧИКАГО ЗАПРОШУЄ УСІХ НА ВЕЧОРИ КАРАОКЕ

2_300“Неприємності змушують цінувати життя; життя змушує цінувати втіхи”, – сказав колись Бернард Шоу. Здається ні одна нація, ні один народ не вміє так відпочивати і цінувати добрий відпочинок, як ми, українці. Ну скажіть на милість, чи ще десь у світі люди знають так багато пісень, жартів, приказок, оповідок, чи ще десь так гучно святкують усі без винятку свята, так люблять співати і танцювати?

Понад три роки тому на вулиці Diversey в Чикаго, неподалік від перехрестя Diversey і Central гостинно відчинив двері український спортивний бар і клуб “J & A Sport’s Bar”. Власники його, дві молоді пари, зробили усе можливе, щоб їхній бар став улюбленим місцем відпочинку для українців Чикаго. Поступово “J & A Sport’s Bar” перетворився на своєрідний клуб зустрічей – сьогодні сюди приходять і українці, і поляки, і болгари, а також росіяни, чехи, словаки, литовці та представники інших націй.

Що приваблює людей до цього спортивного бару? Перш за все тепла і щира атмосфера, можливість поспілкуватися із земляками, познайомитися та спробувати поспілкуватися на інших мовах, знайти хороших друзів. Гостей зустрічає симпатична барменка Іринка, яка познайомить земляків, відповість на ваші запитання, пожартує і розвеселить. Щоп’ятниці власники організовують караоке, розігрують серед переможців конкурсів призи та подарунки, організовують танці. Сюди приходять і американці українського походження, які з насолодою виконують українські найулюбленіші пісні, танцюють та насолоджуються екзотичними коктейлями. Відвідувачів також приваблюють і ціни – вони відчутно нижчі, ніж у всіх навколишніх ресторанах та клубах.

4_300_01Відвідавши чергове Karaoke Party, де того дня відвідувачі веселились від душі, виражаючи свої емоції, радість та сум в українських піснях, я запитала власницю бару Юлю чи важко провадити такого типу бізнес. “Ми самі любимо приходити сюди, де нас чекає багато друзів, жарти і хороша музика. Запрошуємо й усіх наших земляків-українців – завітайте до “J & A Sport’s Bar”, де ви зможете чудово відпочити, повеселитися й познайомитися з цікавими людьми. До зустрічі!”

Для наших читачів подаємо адресу і телефон цього спортивного бару:

5650 W. Diversey, Chicago, IL 60639
(773) 385-9475

Ольга РУДА,
Чикаго