КРЕДИТІВКА “САМОПОМІЧ” В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

0
506

Щорічна допомога Українсько-Американської Федеральної Кредитової Спілки “Самопоміч” на різні громадські установи становить близько одного мільйона доларів. Однак сюди входить набагато більше, ніж тільки саме вручення чека. Каса “Самопоміч” також співпрацює з організаторами різних імпрез. Організації користаються з нашого художнього таланту і графічного дизайну. Особливо корисна для них можливість друкувати в «Самопомочі» великого розміру банери, прикраси для сцени й афіші. Кредитівка також рекламує громадські події на своїх радіо- й газетних сторінках та у філіях. У Касі “Самопоміч” інколи навіть друкуються програмки концертів. Кредитівка також документує перебіг концертів і подібних акцій на відео й у фотографіях. Все це дорівнює безліч годин так званого “in-kind contribution”, що організації, в яких фінансові спроможності обмежені, не могли би собі самі оплатити. 
У 2009 році Каса “Самопоміч” почала систематично документувати громадські події, які Кредитівка підтримувала чи іншим способом допомагали у їх завершенню. Таким чином постав архів он-лайн у формі відеозаписів і фотографій, які доступні через веб-сторінку Кредитівки. Цей запас матеріалів підкреслює рівень співпраці між Кредитівкою і громадою.
На сайті YouTube Каси “Самопоміч” міститься чи не найбільша збірка українських відеозаписів культурних, мистецьких та інших громадських подій – загалом понад 300 відеозаписів, деякі – до години тривалістю. Переважно, це відеозаписи подій, яких спонсором була Кредитівки, або події громадських одиниць, яким ми в інший спосіб допомагали.
Віримо, що ці відеозаписи відображають різноманітність української культури та громадської діяльності. Глядачі можуть насолоджуватися красою українського народного танцю, музики, театральних виступів тощо. Відео записуються найновішими технологічними апаратами, використовуються якісні мікрофони для звукозапису і чіткості зображень. Фотографії доступні всім, і їх можна зі сайту зняти у високоякісному форматі. Віднедавна до фотографій додаються короткі описи й статті, щоб висвітлені події були більш зрозумілі глядачам.
Українські кредитові спілки у США – це фінансова опора нашої громади. Завдяки їхні допомозі, релігійне і культурне життя української громади буйно розквітає. Наші відеозаписи дозволяють світові ознайомитися з громадським життям української діаспори, а доступні вони скрізь, на кожному комп’ютері з Інтернет-сполученням, чи то “laptop”, “tablet”, чи навіть “smartphone”. Треба тільки зайти на Інтернет сторінку Каси: Selfreliance.Com, або прямо на сторінках:

YouTube:  http://www.youtube.com/user/selfrelianceUAFCU ,
Community Photos: http://selfreliance.smugmug.com/,
Facebook: http://www.facebook.com/SelfrelianceFCU

Прес служба відділу маркетингу Кредитівки “Самопоміч”