Імпічмент Трампа: Сенат затвердив регламент проведення слухань

0
120

Сенат Сполучених Штатів Америки підтримав запропоновані лідером республіканської більшості Мітчем Макконнеллом правила проведення суду у справі імпічменту президента Дональда Трампа, повідомляє CNN у середу, 22 січня.

Зазначається, що за правила проголосували 53 сенатори.

Згідно із затвердженими у Сенаті правилами, спочатку на суді у справі імпічменту Трампа виступлять демократи з Палати представників. У них буде 24 години на подання доводів на користь винуватості Трампа. Ці 24 години демократи можуть використовувати протягом трьох днів.

“Після цього Сенат вислухає аргументи Трампа і його юристів. На представлення доводів захисту також відведено 24 години, які він також може використовувати протягом трьох днів. Потім у сенаторів буде 16 годин, щоб усно опитати представників захисту та обвинувачення. Додаткові чотири години будуть виділені на дискусію між обвинуваченням і захистом, а також між сенаторами. У сторін буде можливість вимагати надати їм нові документи або викликати на допит нових свідків”,  – йдеться у тексті затверджених правил.

Нагадаємо, 16 січня в Сенаті США офіційно почався судовий розгляд за звинуваченням щодо Трампа, які передала Палата представників. Верховний суддя вже склав присягу.

Приводом для розглядів стала інформація про те, що американський лідер чинив тиск на президента України Володимира Зеленського, вимагаючи розпочати розслідування щодо сина колишнього віце-президента США Джо Байдена в обмін на розморожування  військової допомоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here