Посольство США у День соборності України закликало РФ поважати суверенітет країни

0
328

Посольство США в Україні у День соборності закликало Російську Федерацію поважати суверенітет і територіальну цілісність країни. Відповідне відеозвернення тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін було опубліковано у соцмережі Facebook.

“У День соборності України ми закликаємо Росію поважати суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Крим та Донбас, а також її територіальних вод. США підтримують народ України в День соборності й щодня”, – зазначила Квін.

22 січня Україна відзначила День соборності – 101-ю річницю проголошення “Акту Злуки (об’єднання) Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) у 1919 році. Традиційно цього дня відбудлися святкові заходи, українці вишиковалися у живі ланцюги єднання. У Києві вранці відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському. Участь у ній взяли президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук і перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here