Трамп звільнив двох співробітників українського походження через імпічмент

0
96

Олександр Віндман позбувся посади через свідчення у суді по справі імпічменту Трампа.

Президент США Дональд Трамп пояснив у серії твіттів у суботу своє рішення про звільнення співробітника Ради національної безпеки і експерта по Україні Олександра Віндмана, термін повноважень якого повинен був закінчитися в липні 2020 року.

За словами американського президента, причиною стало “порушення дисципліни”.

“Насправді, я його (Віндмана – ред.) не знаю, ніколи не розмовляв з ним і не зустрічався. Але він був дуже неслухняним, неправильно повідомляв зміст моїх “ідеальних” дзвінків ( до президента Зеленського – ред.) і отримав низьку оцінку з боку свого керівника, який публічно заявив, що Віндман мав проблеми з оцінкою ситуації, дотриманням вимог щодо субординації та зливом інформації. Іншими словами, “ГЕТЬ”, – зазначив Трамп в Twitter.

Підполковник Ради нацбезпеки українського походження Олександр Віндман був одним зі свідків у справі про імпічмент президента Трампа. Він дав свідчення в Конгресі в листопаді минулого року. Разом з Олександром Віндманом Трамп звільнив його брата Євгена Віндмана, який обіймав посаду старшого юриста Ради національної безпеки. Також Білий дім відкликав з посади посла США в ЄС Гордона Сондланда.