У ВАШИНГТОНІ ЗАСІДАЛА РОБОЧА ГРУПА З НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЇ

0
294

Як повідомляє прес-служба Посольства України в США, 3-4 листопада 2011 року у Вашингтоні відбулося друге засідання Українсько-американської робочої групи з науки і технології (РГНТ) — складової діяльності Комісії стратегічного партнерства Україна-США.
Друге засідання РГНТ відкрили  перший заступник голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Б. Гриньов та перший заступник помічника Держсекретаря з питань океанів, навколишнього середовища і науки США Ден Клун.
Під час засідання робочої групи було здійснено огляд нової інфраструктури науки в Україні, розглянуто нову концепцію Українського науково-технічного центру, а також пропозицію української сторони щодо започаткування українсько-американського центру з передачі технологій. Також, були обговоренні пропозиції щодо розвитку співробітництва в авіакосмічній сфері, медичній (ядерна медицина, медицина біотехнології, онкологія) та галузі матеріалознавства і розробки нових матеріалів. Окремо була обговорена проблематика прогнозування погоди, гідрологічних спостережень та боротьби з повенями в карпатському регіоні України та басейні річки Дніпро.
За підсумками засідання Робочої групи було узгоджено спільний план дій щодо започаткування нових проектів у вищезазначених сферах науки і технології.
Ольга ЧАЙБИН,
«Українське Слово»