Представники швидкої медичної допомоги Луганської та Донецької областей пройшли спеціальні навчання за підтримки ЄС і Програми розвитку ООН. 30 водіїв підвищили свою кваліфікацію за нововведеним фахом «екстрений медичний технік» і тепер зможуть надавати медичну допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Тримісячний навчальний курс проходив у два етапи: вивчення теорії на базі Лисичанського й Бахмутського медичних коледжів та відпрацювання практичних навиків у Луганському й Донецькому обласних центрах екстреної медичної допомоги.

«Сподіваємося, що ситуація докорінно зміниться, коли ми підготуємо водіїв, які зможуть надавати фахову підтримку медичним працівникам бригад екстреної медичної допомоги, і в подальшому розраховуємо навчити весь технічний склад», – сказав Дмитро Кісельов, Генеральний директор Луганського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нагадаємо, що перший випуск курсантів навчальної програми за фахом «Екстрений медичний технік» відбувся наприкінці березня 2021 року в Донецькій області.

Єлизавета Нестеренко