БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ПРИВІТАВ З РІЗДВОМ РИМО-КАТОЛИКІВ УКРАЇНИ

0
575

24 грудня Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) взяв участь у Різдвяній Літургії (Пастирці) римо-католиків України у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Львові.
Архиєпископ Львівський Римо-Католицької Церкви в Україні Мечислав Мокшицький під час проповіді висловив велику радість від того, що Глава УГКЦ взяв участь у Літургії, аби «разом розділити радість Різдва Христового». «Ми мали можливість багато разів зустрічатися і сьогодні також дуже тішуся, що ви приїхали до нас до Львова, аби разом з нами розділити радість Різдва Христового. Це дуже велика для нас честь і радість», – сказав він. Владика Мечислав подякував також «за добру співпрацю, яка проявляється на початку служіння» Блаженнішого Святослава.
А Глава УГКЦ сказав, що він має «велику честь від імені повноти всієї Української Греко-Католицької Церкви привітати всіх зі світлим празником Різдва Христового».
Блаженніший Святослав пригадав, що минулого тижня він разом із Владикою Мечиславом взяли участь у церемонії «дарування Святішому Отцеві Венедиктові української ялинки у Ватикані». «Ми разом сказали, що Різдво – свято єдності та миру. Це святого єдності, бо в новонародженому Ісусі Христі Бог і людина назавжди поєдналися в одній особі. А разом з тим Творець і творіння, єднаючись, дарують усьому світові радість і повноту життя. І звідси випливає мир. Христос є нашим миром», – сказав Глава Церкви. Він побажав усім єдності й миру. «Єдність має проявлятися у свідченні католицької віри в Україні, – каже Блаженніший Святослав, – тому що саме наша єдність латинського і східного обряду засвідчує католицькість Єдиної Христової Церкви і є джерелом миру для нашої держави й усього світу».
«Веселих вам свят Різдва Христового, щасливого Нового року. Миру, єдності й Божого благословення!» – побажав Предстоятель УГКЦ усім вірним.
Сторінку підготував Іван ДМИТРІВ