МОДА – ЦЕ КОКТЕЙЛЬ ЕКЛЕКТИЧНИХ ВІТРІВ, ЗАМІШАНИХ У ШЕЙКЕРІ ЧАСУ

0
799

Оксана Караванська є одним із найкреативніших дизайнерів України, її шоу завжди яскраві та феєричні, колекції гостро модні, обов’язково українські та абсолютно непередбачувані.
Оксана Караванська є членом Експертного комітету Української ради моди.
Навчалася у Львівській академії мистецтв. Протягом студентських років була одним із лідерів студентського будинку моделей.
Саме Оксані Караванській належить ідея та створення першого Театру мод у Львові, який успішно гастролював в Україні та за її межами.
Нині Оксана Караванська – це вже давно не та маленька львівська «дипломована швачка», а це бренд України на світовому ринку. І хоча Оксана вважає, що до світової індустрії моди нам ще рости і рости, багато відомих, успішних людей обрали для себе стиль від Караванською. Є серед них і знані політики.
На жаль, ми ще живемо пострадянськими штампами, мовляв, наші нічого путнього створити не можуть і ведемося на світові марки. Але, гадаю, саме завдяки таким самобутнім людям як Оксана Караванська цей стереотип поступово зламається. І можливо, пройде не один десяток років, коли у якійсь далекій Америці гламурна дівчинка скаже подрузі : «Як, у тебе немає сумочки від Караванської?! Ну, ти й відстала ж ти дівчинка!»
Ольга МАРИНЕЦЬ