США СТУРБОВАНІ СТАНОМ ЗДОРОВ‘Я ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

0
385

Сполучені Штати Америки стурбовані станом здоров‘я Юлії Тимошенко. Про це заявив Заступник Держсекретаря США Філіп Гордон під час круглого столу у Києві.
«Ні особисто я, ні представники США не змогли побачити її останнім часом … Але ми отримали деякі негативні повідомлення стосовно стану її здоров‘я, умов, в яких її утримують, та щодо її можливості отримати медичну допомогу», – наголосив Філіп Гордон, повідомляється на офіційному сайті Держдепу США.
Він зазначив, що у США багато запитань стосовно того, чи надається лідеру опозиції Юлії Тимошенко належна медична допомога, і на ці запитані українська влада не надала відповідей.
Заступник Держсекретаря США заявив, що під час візиту до України 6 лютого він висловив своє занепокоєння щодо вибіркових переслідувань опозиції, особливо колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, та наголосив, що це стоїть на шляху повноцінного розвитку відносин між Україною та США, а також між Україною та Європейським Союзом.
Окрім того, Філіп Гордон наголосив на важливості дотримання принципів демократії в нашій державі та проведення вільних та чесних парламентських виборів у жовтні.
«Якщо Тимошенко залишиться у в’язниці, не отримуватиме належну допомогу, а також виникнуть проблеми з реєстрацією у жовтні, я думаю, можна сказати, що це завадить відносинам зі Сполученими Штатами та Європейським Союзом», – підкреслив він.
Іван ДМИТРІВ