ЯК ЧАСТО БРЕШУТЬ СОБІ Й ОТОЧУЮЧИМ ЧОЛОВІКИ?

0
590

Якими б базіками не були жінки, жодна з них у сенсі сексуальної брехні не порівняється з середньостатистичним чоловіком. Існує навіть ціла серія штампованих банальностей. Спробуємо коротко перерахувати їх і дати коментарі, які черпнули з наукових досліджень (вибачте, за браком газетної площі  наукові статті і їх авторів перераховувати не буду), щоб ні у кого не виникало ілюзій.
«Я можу кохатися у ліжку не менше півгодини». Згідно останнім дослідженням російських сексологів, середньостатистичний статевий акт здорового росіянина з пристойним досвідом сексуальних взаємин триває 2 хвилини 24 секунди.
«Довжина моєї чоловічої гордості – 25 сантиметрів». Середня довжина статевого члена азіата – 13-14 см, європейця – 16-17 см, негра – 19-20 см. Довжина чоловічого дітородного органу 21-24 см зустрічається у 2% чоловіків всього світу, понад 24 см – у 0,03%.
«Я переспав з своєю начальницею». Невідомо, як в Росії, а в Західній Європі (у США цифри ще нижчі) лише 0,9% чоловіків хоч би раз намагалися фліртувати з своєю шефинею, у 0,2% кавалерів ці спроби закінчилися ліжком. Цікаво, що 80% «удачливих кавалерів» після цього були звільнені з роботи (зрозуміло, офіційно – з інших причин).
«Я переспав з рідною сестрою своєї коханки». Лише 0,2% чоловіків вдавалося спокусити сестру своєї подружки.
«Найбільше мені подобається кохатись відразу з двома-трьома жінками». Лише 4% чоловіків в країнах Заходу одного разу мали задоволення бавитися відразу з двома панянками.
«Мене шалено любить колишня лоретка. Вона через мене навіть зав’язала з своєю професією». Біологічні і психологічні аспекти так сильно тиснуть на повій, що вони, навіть якщо б дуже захотіли, не можуть полюбити якогось одного чоловіка без вагомих на те підстав – великої кількості грошей в його кишенях або оглушливої слави. Випадки безкорисливої любові повій до своїх клієнтів науці невідомі.
«Як, ви живете один з одним і дотепер не навчилися одночасному оргазму?! Скоро розведетеся». Тільки 18% подружніх пар регулярно (у 75-80% випадків) випробовують одночасний оргазм.
І на закінчення – маленька довідка про рівень «понтів» молоді. П’ять років тому американські соціологи і сексологи опитали 52000 (!) молодих чоловіків у віці 19-23 років. Лише 1% з них зізналися в тому, що дотепер є незайманими. При найближчому розгляді (медичний огляд і бесіда з психотерапевтом) з’ясувалося, що 22% опитаних ще не мали жодного статевого зв’язку.