Журно: 31 тисяча військових українців загинула в цій війні

0
82

Президент України Володимир Зеленський заявив , що Україна втратила у війні з Росією 31 тисячу вбитими. Також є додаткові втрати пораненими та зниклими безвісти

«Я не знаю, чи маю право про це говорити. Це дуже серйозний момент», – заявив Зеленський, відповідаючи на питання про чисельність втрат української армії за час повномасштабної війни із Росією на пресконференції 25 лютого.

Він нагадав, що проросійські сили говорили про загибель 300 тисяч українських військових, у Росії заявляли про 100 тисяч, але «все це брехня, все неправда».

«31 тисяча українських військових загинула в цій війні. Не 300 тисяч, не 150, але тим не менше кожна втрата для нас є важкою», – сказав Зеленський.

Він додав, що втрати російської армії вбитими складають 180 тисяч осіб, а також до 450 тисяч пораненими.

«Звісно, в нас є поранені. Є безвісти зниклі, але скільки не буду казати, бо є неточності. І десятки тисяч загиблих цивільних на окупованих територіях», – зазначив президент

Це вперше президент України оголосив про втрати Збройних сил України. Недавно президент в інтерв’ю американському телеканалу Fox News заявив, що втрати окупаційної російської армії на війні в Україні щонайменше уп’ятеро більші, ніж втрати України.

Фото: Офіційне інтернет-представництво Офісу Президента України