ЯК ЧАСТО АМЕРИКАНЦІ ДУМАЮТЬ ПРО СЕКС?

0
965

Американські вчені підрахували, що середньостатистичний молодий чоловік думає про секс 37 разів на тиждень.
Американські вчені підрахували, що середньостатистичний молодий чоловік думає про секс 37 разів на тиждень. Жінок плотські думки, як виявилося, відвідують рідше – лише дев’ять разів на тиждень.
Психологи Памела Ріган і Лі Еткінс опитали 676 чоловіків і жінок, чий середній вік становив 25 років. Їм поставили запитання про те, як часто вони відчувають сексуальне бажання і наскільки інтенсивні ці відчуття. 98,8% чоловіків і 95,9% жінок відповіли, що відчувають сексуальне бажання, причому інтенсивність переживань є сильнішою в чоловіків.
Те, що думки про секс з’являються в чоловіків учетверо частіше, ніж у жінок, можна пояснити і різницею в уявленнях суспільства про типову чоловічу і жіночу поведінку, і біологічними особливостями статей. Відомо, що в представників сильної половини людства вищий рівень тестостерону (статевий гормон, який стимулює сексуальне бажання).
Також учені зауважують: на підставі цих даних не можна вважати, що чоловіки весь час стурбовані сексом. А жінки, навпаки, майже ніколи не думають про статеву близькість. Незважаючи на статеві розбіжності, сексуальне бажання – це загальне для чоловіків і жінок почуття.
Ученим ще потрібно відповісти на багато запитань. Пристрасть, що виникає між чоловіком і жінкою, часто надихала поетів і музикантів, але дотепер рідко ставала предметом наукових досліджень.