«ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ДОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ І ВОЛЮ, ЗА НАРОД!»

0
610

У Луцьку у вівторок відбувся десятитисячний марш в рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!».
На початку колони активісти несли великий національний прапор. Люди тримали національні стяги, прапори опозиційних сил, плакати «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!», «Україні волю!», «За достойну пенсію!», «За справедливі зарплати!».
Марш на чолі з лідерами опозиції: головою фракції «Батьківщина» Арсенієм Яценюком, фракції «Удар» Віталієм Кличком та ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком рушив від Волинської облдержадміністрації. Учасники акції, що йдшли у супроводі барабанників, скандували гасла: “Банду – геть!”, “Януковича – на нари!”, “Україна – понад усе!” та інші.
Попереду колони активісти розгорнули великий стяг України.
 “Опозиція має дійти до кожного українця й залучити народ до активного захисту своїх прав. Ми виступаємо не просто проти режиму Януковича, а боремося за якісні докорінні перетворення в Україні, які дозволять нації скинути кримінально-олігархічне ярмо, дозволять українській державі посісти гідне місце серед світової спільноти”, – окреслив мету акції провідник ВО «Свобода»  Олег Тягнибок.
Перед початком маршу Арсеній Яценюк наголосив: те, що Юрій Луценко на свободі, «дало впевненість в своїх силах і віру людям в те, що дійсно багато можна змінити»
«Наша акція має за мету не тільки звільнення Юлії Тимошенко – тому що це одне з наших ключових завдань, – але й угоди з Європейським союзом, яку ми вимагаємо негайно підписати, і відставку президента Януковича», – наголосив він.
Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк наголосив, що акція дає результати: «Основний результат – це віра людей. Віра в можливість змін, у те, що саме народ України здатний зробити ці зміни в нашій країні».
«Те, що люди перестали боятися, що люди підіймаються, і влада стала боятись – це вже є великим здобутком нашої акції», – наголосив Арсеній Яценюк.
По завершенні маршу на Театральній площі відбувся десятитисячний мітинг.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

На фото:  під час мітингу в рамках акції «Вставай, Україно!» в Луцьку 9 квітня.