РЕЦЕПТ УСПІХУ ВІКТОРА ШУЛЬМАНА: НАДІЙНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

0
410

shulman1_270Віктор Шульман практикується на організації виступів російських виконавців на теренах Північної Америки майже 31 рік. За цей час американці мали чудову нагоду спізнатись з провідними акторами російської естради, театру, кіно. Ось і днями чиказьці насолоджувались виступом відомого в царині шоу-бізнесу співака Філіпа Кіркорова. Перед концертом зірки російської естради Віктор Шульман люб’язно погодився дати інтерв’ю читачам щотижневика «Українське Слово». При цьому пан Віктор не приховував власного захоплення як від інформаційного наповнення популярної в українському середовищі «Українське Слово», так і від універсальності й інформативності щорічного довідника «Ukrainian Business Pages» – двох медійних проектів Ukrainian Media Group.

– Пане Володимиру, скільки літ Ви в імміграції?

– Покинув Москву 1976 року. З тих пір минуло понад три десятки років. Аж не віриться.

– Знаємо, що граєте на декількох музичних інструментах, пишете музику. А як власне розпочинався Ваш мистецький шлях?

– Спочатку вчився в музичному училищі при Московській консерваторії, яка славиться не лише на пострадянському просторі, але й у світі. Відтак закінчив диригентський та композиторський факультети Свердловської консерваторії. Музикую на піаніно, тромбоні, акордеоні, барабані. Диригував відомі російські й італійські опери. Емігрувавши, зайнявся шоу-бізнесом, організовую гастролі популярних виконавців, головно з Росії, України, інших пострадянських країн.

– Який творчий доробок Віктора Шульмана в ролі імпресаріо?

– Зо 80 виконавців пройшли крізь мої руки. Це Алла Пугачова і Андрій Малахов, Софія Ротару і Муслім Магамаєв, Людмила Гурченко і Вахтанг Кікабідзе, Сергій Пенкін і Борис Мойсеєв, Лариса Долина і Едіта П’єха, Клара Новикова і Володимир Винокур, групи «На-на» і «Чай удвох» і багато-багато інших.

shulman2_270– Яких принципів дотримуєтесь у бізнесі?

– Моє кредо – надійність, чесність і фаховість.

– Відчуваєте себе щасливим?

– Тепер доводиться чути багато нарікань, мовляв, життя нелегке. Я ж, навпаки, щасливий, позаяк мої потреби акурат співпадають з власними можливостями. Постукаю по дереву.

– Сьогодні Ви представляєте чиказькій публіці Філіпа Кіркорова…

– Так, це направду неповторне видовище, котре поєднує світло, балет і музику.

– Ви маєте неабияку репутацію серед зірок естради. Либонь, нелегко доводиться підтримувати власне реноме?

– Звісно, важко. Інша справа, коли працюєш з двома-трьома виконавцями, а ось коли маєш справу з 80 зірками театру, кіно, балету, естради, то доводиться крутитися, як білка в колесі. Отже, хліб імпресаріо не такий вже й легкий, як комусь може здаватися на перший погляд.

– Яким буде наступний проект?

– Працюю над двома водночас. Це і Максим Галкін, і Олександр Пєсков. До речі, Максим з Одеси. У травні очікуємо на пародиста Олександра Пєскова, який кумедно перевтілюється в російських зірок естради. Як на мене, буде весело.

– Пане Володимире, а яке у Вас особисте захоплення?

– Колекціонування зброї – головне хобі. Маю ліцензію на її використання в 37 штатах.

– А які трофеї?

– Борони, Боже, я не полюю на тварин. Хіба можна вбивати невинних звірят і пернатих? Зброя ж для самооборони й як захоплення.

– В Росії часто буваєте?

– Ні. Росія – не моя країна. Потрапивши за океан без жодного цента в гаманці, я чомусь одразу відчув, що саме США стане моєю батьківщиною. Так воно й сталось.

– А чим же так причарувала Вас Америка?

– Направду, США – країна великих можливостей, було б лише бажання здійснити задумане. Росія ж й далі живе у беззаконні, де правлять бал капітал і мафія.

– Насамкінець. Ваші побажання читачам «Українського Слова» та «Ukrainian Business Pages»?

– Миру, добра , злагоди. Як казав Т. Г. Шевченко, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.

kirkorov_270***

У вщент переповненій залі Arie Crown Theater відбулось направду грандіозне видовище, головним героєм якого став російський співак Філіп Кіркоров. Світлові ефекти, бездоганний звук, балет, а головне, майстерне виконанні шлягерів припали до смаку чиказьцям. Бурхливими оплесками зустріли глядачі й виступ батька співака – Бедраса Кіркорова. Попри свої майже 80 він з успіхом виконав дві італійські пісні. Імпресаріо Віктор Шульман від себе і від вдячних глядачів вручив виконавцям великий букет квітів.

До речі, газети «Українське Слово» та «България Сега» були єдиними медіа, з якими після концерту поспілкувався Філіп Кіркоров. Співак побажав читачам усіляких гараздів. При цьому згадав, що 20 років тому саме з Чикаго розпочалась його міжнародна кар’єра в шоу-бізнесі.

Світлозар МОМЧИЛОВ,
«Українське Слово»